üles
pühapäev, 22. september 2019
Arhiiv Uudisvoog Kaastöö
YoutubeFacebookInstagram

Otsi

Sisesta otsitav sõna...
...või sind huvitav kuu:

Rubriigid

Valdkonnad

Toimub

Õpilaste sünnipäevad

23. september

24. september

25. september

26. september

27. september

28. september

Töötajate sünnipäevad

22. september

24. september

29. september

Artikkel, avaldatud 21. mai 2019, vaadatud 457 korda
Geito Jermolov konkursil "Julge laulu" esitamas
 Galerii Autor/allikas: Gert Lutter

Laupäeval, 18. mail kajas Kuressaare kultuurikeskuse saal kogu päeva maakonna parimate 3–19aastaste solistide lauludest – toimus Kevadümin 2019 kolm võistluskontserti. Konkursil osales kokku 62 lauljat 28 juhendaja käe all, KG-d ja Inspirat esindas üheksa solisti. Geito Jermolov, Marili Paimre, Melani Koov (juh Laine Lehto) ja Roos Marie Karmel Pšenitšnaja (juh Pilvi Karu) laulsid end oma vanusegrupi esikolmikusse, Mia Maastik (juh Laine Lehto) pälvis žürii eripreemia emotsionaalse ja musikaalse esituse eest. Palju õnne!

Lauljaid toetas võistlusel saatebänd koosseisus Veikko Lehto (klahvpillid), Toomas Tang (kitarr), Ain Kivilo (basskitarr) ja Kerman Keerd (trummid). Kuressaare Muusikakooli solistide saateansamblis astusid lavale meie kooli 11.a klassi õpilased Sander Berens (klahvpillid) ning Märten Lehto (basskitarr).
Žürii koosseisu kuulusid Triin Ella, Olari Viikholm, Signe Ristisaar, Eva Aarnis ja Aarne Põlluäär.

Saaremaa noorte solistide laulukonkurss Kevadümin toimus teist aastat kuues erinevas vanusegrupis: 3–4aastased, 5–7aastased, 8–10aastased, 11–13aastased, 14–16aastased ja 17–19aastased ning seal osalesid solistid, kes olid eelnevalt oma lasteaia, kooli, muusika- või huvikooli võistlusel parimaks tunnistatud.

KEVADÜMIN 2019 TULEMUSED

3–4aastaste vanuserühm

1. koht Mairo Mäeorg (Kaali Kool Lasteaed, juhendaja Sirje Munk)

2. koht Ruuben Raun (Salme Lasteaed, juhendaja Anneli Tarkmeel)

3. koht Saskia Parts (Kesklinna Eralasteaed Naerusuu, juhendaja Siret Liiv)

57aastaste vanuserühm

1. koht Joel Antsaar (Kesklinna Eralasteaed Naerusuu, juhendaja Siret Liiv)

2. koht Marta Aus (Kuressaare Muusikakool, juhendaja Kairit Sepp)

3. koht Tea Kesküla (Aste Lasteaed, juhendaja Heli Leppik)

eripreemia Mirell Miller (Mustjala Lasteaed-Põhikool, juhendaja Reine Vinter)

eripreemia Aleksander Medri (Rohu Lasteaed, juhendaja Maire Teras)

8–10aastaste vanuserühm

1. koht Kadri-Ann Viherpuu (Kuressaare Muusikakool, juhendaja Kairit Sepp)

2. koht Anton Enn (Lümanda Põhikool, juhendaja Karin Pulk)

3. koht Kaisa Trull (Orissaare Muusikakool, juhendaja Anne Kann)

eripreemia Stefan Ploom (Aste Põhikool, juhendaja Reet Lõugas)

eripreemia Mia Maastik (KG huvikool Inspira, juhendaja Laine Lehto)

11–13aastaste vanuserühm

1. koht Georg Paomees (Saaremaa Ühisgümnaasium, juhendaja Mari Ausmees)

2. koht Geito Jermolov (Kuressaare Gümnaasium, juhendaja Laine Lehto)

3. koht Marili Paimre (KG huvikool Inspira, juhendaja Laine Lehto)

14–16aastaste vanuserühm

1. koht Roos Marie Karmel Pšenitšnaja (KG huvikool Inspira, juhendaja Pilvi Karu)

2. koht Anette Maria Liivas (Kuressaare Muusikakool, juhendaja Kairit Sepp)

3. koht Andris Tambur (Valjala Põhikool, juhendaja Helen Aasmaa)

eripreemia Jüri Valt (Leisi Keskkool, juhendaja Tiina Oks)

17–19aastaste vanuserühm

1. koht Alo Benno (Saaremaa Ühisgümnaasium, juhendaja Laine Lehto)

2. koht Juta Loviisa Juht (Kuressaare Muusikakool, juhendaja Kairit Sepp)

3. koht Melani Koov (KG huvikool Inspira, juhendaja Laine Lehto)

eripreemia Iris Kirs (Kuressaare Muusikakool, juhendaja Kairit Sepp)

Laine Lehto,
muusikaõpetaja
Jaga: Twitter Facebook Leia meid Instagramist!

Kuulutused

Galerii