üles
laupäev, 25. mai 2019
Arhiiv Uudisvoog Kaastöö
YoutubeFacebookInstagram

Otsi

Sisesta otsitav sõna...
...või sind huvitav kuu:

Rubriigid

Valdkonnad

Toimub

Õpilaste sünnipäevad

25. mai

26. mai

27. mai

28. mai

29. mai

30. mai

31. mai

1. juuni

Töötajate sünnipäevad

25. mai

29. mai

30. mai

Artikkel, avaldatud 8. mai 2019, vaadatud 167 korda
Tunnustuse pälvinud 14-19aastased solistid koos juhendajate ja žüriiga
 Galerii Autor/allikas: Gert Lutter

Reedel, 3. mail ja laupäeval, 4. mail toimus meie kooli aulas linna noorte solistide konkurss Kuressaare Laululind 2019, kus osales kokku 89 lauljat vanuses 3–19 aastat. Kuressaare Gümnaasium ja KG huvikool Inspira oli võistlusel kõige rohkearvulisemalt esindatud – kokku 39 solistiga.

Võisteldi kuues vanusegrupis: reedel, 3. mail toimunud I võistluskontserdil osalesid 3–4aastased ja 5–7aastased. Laupäeval, 4. mail toimunud II võistluskontserdil laulsid 8–10aastased ja 11–13aastased ning III võistluskontserdil oli lava 14–16aastaste ja 17–19aastaste solistide päralt.

Žürii töötas koosseisus Kuressaare muusikaõpetaja Malle Stint, laulja ja arranžeerija Maria Väli ning „Eesti otsib superstaari 2015” finalist Risto Paiste. Selgitati välja vanuserühmade parimad, kes pääsesid 18. mail Kuressaare kultuurikeskuses toimuvale maakondlikule lauluvõistlusele „Kevadümin 2019”. KG ja Inspira kasvandikele oli konkurss edukas, 27 auhinnalisest kohast saavutati kümme. Palju õnne lauljatele ja juhendajatele!

Kuressaare Laululind 2019 tulemused:
3–4aastased
I koht – Karl August Saarestik, Ida-Niidu LA, juhendaja Piret Tomson
II koht – Lotta Hulko, Tuulte Roosi LA, juhendaja Esti Koppel
eripreemia – Saskia Parts, Kesklinna Eralasteaed Naerusuu, juhendaja Siret Liiv
eripreemia – Alexander Hudson Kaerma, Pargi LA, juhendaja Evelin Kask
eripreemia – Aale Tamm, KG huvikool Inspira, juhendaja Heli Leppik

5–7aastased
I koht – Marta Aus, Kuressaare muusikakool, juhendaja Kairit Sepp
II koht – Klaus Nellis, Kesklinna Eralasteaed Naerusuu, juhendaja Siret Liiv
III koht – Liisa Heina, Kuressaare Gümnaasium, juhendaja Laine Lehto
IV koht – Joel Antsaar, Kesklinna Eralasteaed Naerusuu, juhendaja Siret Liiv
V koht – Aleksander Medri, Rohu LA, juhendaja Maire Teras
eripreemia – Liisa-Marie Vaher, Ida-Niidu LA, Piret Tomson
eripreemia – Melissa Kivi, Kuressaare muusikakool, juhendaja Kairit Sepp

8–10aastased
I koht – Kadri-Ann Viherpuu, Kuressaare muusikakool, juhendaja Kairit Sepp
II koht – Mia Maastik, KG huvikool Inspira, juhendaja Laine Lehto
III koht – Melani Saat, KG huvikool Inspira, juhendaja Laine Lehto
IV koht – Johanna Kallas, Kuressaare muusikakool, juhendaja Kairit Sepp
V koht – Mariete Järvelaid, Kuressaare muusikakool, juhendaja Kairit Sepp
eripreemia – Karolin Veetamm, Kuressaare Vanalinna Kool, juhendaja Malle Veske
eripreemia – Vanessa Kaasik, Kuressaare Gümnaasium, juhendaja Anita Kangur
eripreemia – Stig Pitk, Kuressaare Gümnaasium, juhendaja Helle Rand

11–13aastased
I koht – Georg Paomees, Saaremaa Ühisgümnaasium, juhendaja Mari Ausmees
II koht – Geito Jermolov, Kuressaare Gümnaasium, juhendaja Laine Lehto
III koht – Marili Paimre, KG huvikool Inspira, juhendaja Laine Lehto
IV koht – Karoliine Vaher, Kuressaare muusikakool, juhendaja Kairit Sepp
V koht – Davier Anis, Kuressaare muusikakool, juhendaja Kairit Sepp
eripreemia – Kessu Hollo, KG huvikool Inspira, juhendaja Pilvi Karu
eripreemia – Kaur Vesberg, KG huvikool Inspira, juhendaja Pilvi Karu

14–16aastased
I koht – Martin Vesberg, Saaremaa Ühisgümnaasium, juhendaja Martin Vesberg
II koht – Elisa Mägi, KG huvikool Inspira, juhendaja Pilvi Karu
III koht – Anette Maria Liivas, Kuressaare muusikakool, juhendaja Kairit Sepp
IV koht – Elise-Maria Trei, Kuressaare Gümnaasium, juhendaja Sander Berens
V koht – Roos Marie Karmel Pšenitšnaja, KG huvikool Inspira, juhendaja Pilvi Karu
eripreemia – Rebecca Reial, Saaremaa Ühisgümnaasium, juhendaja Mari Ausmees
eripreemia – Annabel Kallas, Kuressaare muusikakool, juhendaja Kairit Sepp

17–19aastased
I koht – Alo Benno, Saaremaa Ühisgümnaasium, juhendaja Laine Lehto
II koht – Jutta Loviisa Juht, Kuressaare muusikakool, Kairit Sepp
III koht – Melani Koov, KG huvikool Inspira, juhendaja Laine Lehto
IV koht – Iris Kirs, Kuressaare muusikakool, juhendaja Kairit Sepp
V koht – Katrin Kurvits, KG huvikool Inspira, Laine Lehto
eripreemia – Anna-Terese Nurk, KG huvikool Inspira, Pilvi Karu
eripreemia – Aleksandra Trei, KG huvikool Inspira, juhendaja Pilvi Karu

Suur tänukummardus headele toetajatele ja koostööpartneritele: Eesti Kultuurkapitali Saaremaa ekspertgrupp, Saaremaa Vallavalitsus, MTÜ Saaremaa Noorsootöö, Kuressaare Gümnaasium, KG huvikool Inspira, OÜ Lillekoda, Peotehnika OÜ, Fomar OÜ; headele abilistele: Gert Lutter, Karli Kastepõld, Siim Trei, Kristin Lauri, Tiiu Smidt, Greteliis Nisu, Marie Puust!

Laine Lehto,
peakorraldaja
Jaga: Twitter Facebook Leia meid Instagramist!

Kuulutused

Galerii