üles
esmaspäev, 20. august 2018
Arhiiv Uudisvoog Kaastöö
YoutubeFacebookInstagram

Otsi

Sisesta otsitav sõna...
...või sind huvitav kuu:

Rubriigid

Valdkonnad

Õpilaste sünnipäevad

21. august

22. august

23. august

24. august

25. august

26. august

27. august

Töötajate sünnipäevad

21. august

24. august

25. august

Uudis / VariaPärlipäev 2018
Uudis, avaldatud 12. juuni 2018, vaadatud 788 korda
Pärlid
 Galerii Autor/allikas: Gert Lutter

Kolmapäeval, 6. juunil toimus Saaremaa kinos Apollo Kuressaare Gümnaasiumi ja huvikooli Inspira parimate õpilaste tunnustusüritus Pärlipäev 2018.

Pärlipäevale oli kutsutud koolijuht Toomas Takkise poolt 100 1.–12. klasside kõige tublimat õpilast. Üritus algas üllatusesinejaga, kelleks oli seekord mustkunstnik Kevinski. Tema etteaste spetsialiseerus psühholoogilisele ja šokimustkunstile ning läbiviidud katsed pakkusid palju põnevust ning närvikõdi. Vast kõige pingelisemad olid kaardieksperiment ning topside all peidus olev ora. Esimene neist mängiti lahti 50 euro peale, kuid mustkunstniku rõõmuks suutis ta meie neli katses osalenud noort üle kavaldada ja raha jäi seekord talle. Teises eksperimendis hoidis pinget õhus 12. klassi noormehe käe saatus – keegi ei teadnud, millise topsi all oli peidus ora ning ükshaaval vajutas mustkunstnik poisi käega topse laiaks. Seekord läks hästi ja poiss pääses kriimuta.

Pärast mustkunstniku etteastet algas tänamistseremoonia, mille lõpus kuulutati välja 2017./18. õa tegijad erinevates valdkondades ning anti üle kõige tähtsamad auhinnad – Pärlid parimatele ainetundjatele ning huvitegevuse valdkondade tegijatele. Esmakordselt anti Pärl ka I kooliastme kõige aktiivsemale tegijale.

Tähtsamad auhinnad

I kooliastme pärl 2018 Andre Jürisson, 3.a

II kooliastme Pärl 2018 Remo Auväärt, 6.a

III kooliastme Pärl 2018 Janari Mõlder, 9.c

Gümnaasiumi Pärl 2018 Lauri Trumann, 10.c

Inspira Pärl 2018 spordis Karl Berens, 6.a

Inspira Pärl 2018 muusikas Oliver Leppik, 6.c

Inspira Pärl 2018 käsitöös Hannabel Kaal, 9.b

KG tegija spordis 1.–9. kl Kätriin Põld, 9.a

KG tegija spordis 10.–12. kl Hendrik Lillemets, 12.c

KG tegija muusikas Merilin Mälk, 10.a

KG tegija väitlemises Rauno Rauniste, 11.a

Tänu

Täname I kooliastme kõige aktiivsemaid ja tublimaid õpilasi 2017./18. õa
Grete Aavik 3.d, Indrek Reisko 3.d, Kendra Kakkum 3.b, Kessu Hollo 3.a, Kristiin Sooäär 3.d, Liisa Naulainen 3.c, Linda Männik 3.a, Lisanna Valdmets 3.a, Lisette Sepp 3.b, Maarja Põder 3.d, Marili Paja 1.a, Melani Saat 3.b, Mirtel Paimre 1.a, Noora Nook 1.b.

Täname II kooliastme tublisid õpilasi kooli tulemusliku esindamise eest aineolümpiaadidel, konkurssidel ja võistlustel 2017./2018. õa
Andri Karpu 5.a, Arre Markus Toplaan 6.a, Carlchriztoper Luke Roi 6.b, Josh Meisterson 6.c, Kristofer Orglaan 5.d, Raimond Metsalu 5.b, Senta Koplimäe 6.b, Uku Kirs 6.b.

Täname III kooliastme tublisid õpilasi kooli tulemusliku esindamise eest aineolümpiaadidel, konkurssidel ja võistlustel 2017./2018. õa
Annabel Metsalu 7.c, Aristel Toomjärv 7.c, Arlin Pihlas 9.c, Birgit Pruunlep 7.b, Emma Kuusik 9.b, Helerin Krull 8.a, Indrek Mäeots 7.b, Irene-Liis Saar 8.b, Janeli Lember 7.c, Joosep Rand 9.b, Kent Kütt 8.b, Kevin Näälik 7.c, Kevin Rand 7.a, Kätriin Rohulaid 8.c, Lauri Ool 8.c, Lisa-Martina Jäe 9.b, Markus Tiitson 8.c, Merzeede Liis Ork 9.a, Oliver Oolup 7.b, Robin Ajangu 8.b, Thomas Hendrik Liiv 7.b.

Täname gümnaasiumiastme tublisid õpilasi kooli tulemusliku esindamise eest aineolümpiaadidel, konkurssidel ja võistlustel 2017./2018. õa
Anna Karakjan 12.c, Brigitte Mihkelson 10.b, Eliisa Täht 10.c, Gariina Kudritskaja 11.b, Gerly Ots 10.a, Hedili Nõu 10.c, Jaak-Tambet Lepik 10.b, Jaan Kask 11.c, Janely Rüdein 11.c, Kadi Pirn 12.a, Karen Lopp 10.c, Karl-Jakob Toplaan 12.a, Karoliina Tammel 12.a, Karoline Malk 12.b, Kendra Rand 10.c, Kristjan Mäeots 12.a, Laura Priske 11.a, Maria Vera Pšenitšnaja 12.a, Mesike Tõrv 11.b, Patrick Lomp 12.a, Rasmus Vendel 10.a, Rauno Rauniste 11.a, Richard Mõisaäär 10.a, Robin Väli 10.b, Silver Vahstein 10.a, Toomas Daniel Viskus 12.b, Toomas Mitt 11.c.

Täname tublisid õpilasi kooli tulemusliku esindamise eest spordis 2017./2018. õa
Marilis Remmel 10.c, Gerli Gull 12.c, 4.–6. kl tüdrukute võrkpallivõistkond koosseisus Kristina Teern, Kätrin Allik, Geidi Tasane, Meribel Vahstein, Maarja Põder, Marelle Burk, Grete Aavik; 6.–9. kl tüdrukute jalgpallivõistkond koosseisus Marie Puust, Anna Hamburg, Kristina Teern, Säde Leen Holm, Annabel Metsalu, Brita Munk; 6.–9. kl poiste jalgpallivõistkond koosseisus Marcus Puust, Tanel Tool, Indrek Mäeots, Andree Goidin, Riko Toll, Henry Saar, Märten Martinson, Harald Nurmik, Karl Oliver Sepp; 7.–9. kl tüdrukute võrkpallivõistkond koosseisus Marie Puust, Mia Muru, Kätriin Põld, Maria Aleksandra Käesel, Katrin Teng, Geidi Tasane, Annabel Metsalu, Kätrin Allik.

Täname tublisid õpilasi kooli tulemusliku esindamise eest tantsus 2017./2018. õa
Jade Marie Laido 10.a, Anna-Terese Nurk 10.a, Gretten Vaga 10.a, Getriin Teär 10.a, Leissi Kudrjatsev 10.a, Kätlin Hiiuväin 9.a, Grete Neilinn 10.a, Nete Jurask 10.c, Janno Remmel 12.c, Oskar Pagil 8.c, Romet Teras 8.c, Rebeca Lember 10.c, Karen Lopp 10.c.

Täname tublisid õpilasi kooli tulemusliku esindamise eest muusikas 2017./2018. õa
Kasper-Eke Raju 4.b, Marili Paimre 3.a, Lotta Meet 9.b, Sten-Erik Liiv 10.a, Kadri-Ann Viherpuu 3.a, Thomas Hendrik Liiv 7.b, Jaan Kask 11.c.

Täname tublisid õpilasi kooli tulemusliku esindamise eest väitlemises 2017./2018. õa
Ketli Rihkrand 10.b, Jade Marie Laido 10.a, Karoliina Tammel 12.a, Kadi Pirn 12.a, Kirsika Rahu 10.b, Eva Mihkelson 10.b, Gerly Ots 10.a, Richard Mõisaäär.

Tunnustame tublisid õpilasi Inspira kuld-, hõbe- ja pronkstähega

Kollektiivne kuldtäht  tantsus – Inspira 5.–7. kl tantsurühm koosseisus Airi Saar, Keidi Keerberg, Annabel Kallas, Kreete Põld, Berlin Sipelgas, Kretel Käsk, Chatriin Väster, Laura Riin Raamat, Doris Oriehovs, Marii-Isabel Sild, Elizabeth Õunpuu, Marii-Katriin Vammus, Getli-Liset Vikat, Mariliis Sepp, Getter-Ivet Vikat, Merili Maksimov, Iris Pihlas, Sandra Saar, Karmen Paja, Trude Marie Kreitsmann, Karoliina Alas, Kätlin Kuusik.

Kollektiivne kuldtäht  muusikas – Saaremaa Poistekoor koosseisus Alo Benno, Carlos Liiv, Cristo Prostang, Edmond Velve, Geito Jermolov, Iiv Aavik, Jan-Markus Laanet, Karl Koppel, Karl Tammel, Kasper Kuusk, Kevin Näälik, Kristofer Orglaan, Laes Oskar Raun, Laur Osvald Saar, Mart Sepp, Marten Paimre, Martin Tiirik, Mikko Nuum, Oliver Leppik, Ott Õun, Paul-Mark Pihl, Rainer Rand, Reno Valdmets, Robby Šaukštelis, Rome Jelissejev, Taaniel Tiidussalu, Thomas Hendrik Liiv, Trevor Ast, Vootele Mets.

Kuldtäht robootikas – Raimond Metsalu, Remii Treirat.

Kollektiivne hõbetäht spordis – Inspira 7.–9. kl poiste võrkpallivõistkond koosseisus Egert Andrejev, Tanel Tool, Tanel Raamat, Gerdo Pool, Andree Goidin, Marcus Puust, Mart Vahter, Martin Rosljuk, Kaspar Lest.

Kollektiivne hõbetäht spordis – Inspira 4.–6. kl poiste võrkpallivõistkond Ralf Johan Kivi, Johann Haamer, Uku Kirs, Karl Liiva, Kristofer Leedo.

Hõbetäht spordis – Jasper Haamer 7.b, Kristina Teern 6.a.

Kollektiivne hõbetäht tantsus – Inspira 2.–4. kl tantsurühm koosseisus Annabel Lember, Johanna Kallas, Karola Eichfus, Laura Kolk, Lauren Ligi, Liisa Naulainen, Loviise Mai, Lovise Pärna, Melani Saat, Meribel Saat, Miia Arro, Natali Abel, Geidi Maimann, Grete Aavik, Heidi Väli, Kaisa Vahstein, Kätrin Tamira Kanemägi, Liset Koor, Lisete Kuusk, Luise Õunpuu, Maarja Põder, Mariliis Sepp, Melani Kivi, Merily Rand, Miia Tamm, Süve Rahnel, Sophia Peeters.

Hõbetäht robootikas – Ervin Kubits 9.c, Joonas Tiitson 9.b, Siim Tiitson 5.c.

Hõbetäht muusikas – Roos Marie Karmel Pšenitšnaja SÜG, Hans Heiki Metsamaa (KAK).

Kollektiivne pronkstäht muusikas – ansambel Kolm-kaks-läks! koosseisus Kessu Hollo, Heidi Väli, Kert Käsper (SÜG), Otto Tinno, Kaur Vesberg, Robert Paul McCarthy (KVK).

Pronkstäht muusikas – Robert Paul McCarthy (KVK), Katrin Kurvits (SÜG).

Täname Inspira tähekesega tublisid ja aktiivseid huviringis osalejaid!

Kessu Hollo (solistiring), Meeli Kombe (käsitööring), Käti Saar (käsitööring), Liisa Sall (käsitöö- ja kunstiring), Keira Tuisk (kunstiring), Jette Tiitus (kunstiring), Ennar Talvik (kunstiring), Alo Benno (solistiring), Teele Voksepp (solistiring), Marie-Loviise Siim (solistiring), Mia Maastik (solistiring), Eliise Miller (solistiring), Kert Käsper (solistiring), Vootele Mets (Saaremaa Poistekoor), Reno Valdmets (Saaremaa Poistekoor), Kevin Näälik (Saaremaa Poistekoor), Trevor Ast (Saaremaa Poistekoor), Rainer Rand (Saaremaa Poistekoor), Geito Jermolov (ans Viska Viis), Robby Šaukštelis  (ans Viska Viis), Marelle Lehtjärv (ans Lähme Lauluga), Kätrin Tamira Kanemägi (ans Lähme Lauluga), Märten Lehto (ans Õunaraks), Sten-Erik Liiv (ans Õunaraks), Krislin Heinsoo (segakoor Ave), Kärt Hansen (segakoor Ave), Kätlin Hiiuväin (tütarlastekoor Vocaliisa), Mia Meet (tütarlastekoor Vocaliisa), Kadri-Ann Viherpuu (mudilaskoor Ave Sol-bemoll), Emma-Liisa Nellis (mudilaskoor Ave Sol-bemoll), Süve Rahnel (ans Siller), Elisa Mägi (ans Kõlagu), Sandra Loik (Wanzi).

Kollektiivne täheke – Inspira 1.–3. kl tantsurühm koosseisus Abigail Jasmiin Veberson, Arabella Aus, Eva Mägi, Grettel Rohi, Hanna Väli, Karolina Kaju, Kirke Emili Mägi, Laura Bakhoff, Lisandra Lehtjärv, Luisa Lindau, Melani Fedorov, Mia Toom, Mirtel Salda. 

Seejärel sai vaadata, nagu ühele kinole omane, filme. Kinolinale tuli valik läbi aastate KG Minifilmi festivalil osalenud filmidest. Näidati nii tänavust grand prix’ filmi “Kratt” kui ka läbi aegade populaarseimat filmifestivalil osalenud põnevusfilmi “Portfellas”. Meeleoluka päeva lõpuks söödi ühiselt kooki.

Maria Vera Pšenitšnaja, 12.a klass

Kuulutused

Galerii