üles
pühapäev, 15. september 2019
Arhiiv Uudisvoog Kaastöö
YoutubeFacebookInstagram

Otsi

Sisesta otsitav sõna...
...või sind huvitav kuu:

Rubriigid

Valdkonnad

Toimub

Õpilaste sünnipäevad

15. september

16. september

17. september

18. september

19. september

20. september

21. september

Töötajate sünnipäevad

16. september

21. september

22. september

Artikkel, Sport, kuni 16. september 2019
Rubriik: Reportaaż
Kätriin Rohulaid, 8.c klass, 22. mai 2018

Neljapäeval, 17. mail toimus Kuressaare Gümnaasiumis klassidevaheline teatevõistlus KG Pentatlon, kus osalesid õpilased esimesest kuni 12. klassini ja ootatud olid nii vilistlased kui ka lapsevanemad. Küsisime osalejatelt, kuidas enesetunne enne starti on ja kuidas ning kui lihtne oli valida aladele osalejaid.

Kristin Lauri, 19. aprill 2018

Teisipäeval, 17. aprillil toimus Kuressaare Gümnaasiumi aulas 1.–4. klasside maakondlik näitemängupäev, kus astusid lavale kuue kooli esindajad oma etendustega. Kuressaare Gümnaasiumi lava sai täidetud lustakate tegelastega, kes pakkusid publikule mõnusaid elamusi.

Irene-Liis Saar, 8.b klass, 16. märts 2018

9. märtsil käisid meie kooli 8. klasside õpilased koos klassijuhatajatega Kuressaare Ametikooli Oskuste Päeva töötubades, mille eesmärgiks oli tutvustada karjääriõppe raames ameteid, mida ametikoolis kutsehariduse tasemel omandada saab.

Irene-Liis Saar 8.b klass, Anni Liisi Lauk 8.c klass, 9. veebruar 2018

Nädal on kiirelt mööda läinud ja käes on laagri eelviimane päev. Endiselt ärkasime kell 7.30 ning korrastasime oma toad. Peagi toimus tubade kontroll ning veidi hiljem ka kogunemine fuajees. Arutasime päevaplaane ning juba veidi hiljem startisid ülejäänud grupid, kes polnud veel suusamuuseumit või veskit külastanud. Kes maha jäid, kiirustasid juba sissesõidetud suusaradadele, mida kattis värske lumekiht.

Elise-Maria Trei ja Paula Nõmme, 8.a klass, 8. veebruar 2018

Täna hommikul ärkasime nagu igal teiselgi hommikul 7.30 ja tegime veel viimased viimistlused oma toa korrastamisel ning harjutasime oma kitarri-lauluesitust. Esitasime asjakohast "Vana klaverit". Peale söömist läksime suusamägesid vallutama. Õues oli mõnus ilm – päike paistis ning temperatuur polnud ei liiga külm ega liiga jahe. Lund sadas. Muidugi oli täna suusatamine juba rohkem käpas kui eile ning kõrgete puude all liuglemist sai rohkem nautida.

Anni Liisi Lauk ja Marit Algo, 8.c klass, 7. veebruar 2018

Teine päev suusalaagris algas hommikul umbes kell 7, kui kõik ärkasid ning hakkasid oma tubasid toakontrolli jaoks korda tegema. Peaaegu kõik said oma tubade eest maksimumpunktid. Maksimum ei tähenda aga peaaegu kunagi seda kõige viimast piiri. Igal toal oli võimalik teenida boonuspunkte, esitades etteasteid või pakkudes küpsist või mis iganes pähe tuli. Ühes toas mängiti isegi kitarri.

Reportaaż / Sport1. päev suusalaagris
Irene-Liis Saar ja Meeli Kombe, 8.b klass, 6. veebruar 2018

Kätte on jõudnud Kuressaare Gümnaasiumi 8. klasside 14. suusalaager, mis on meie koolil suureks traditsiooniks saanud.

Reportaaż / Klassilood7.c muljed osaluskohvikust
Arvajad pole veel jõudnud, aga lauad on valmis! / Grete MilpakNoored arvajad on vestlushoos! / Kaur Aaso
Käti Saar, 7.c klass, 13. november 2017

Meie käisime eelmisel neljapäeval osaluskohvikus, kus arutlesime erinevate teemade üle.

Kristin Lauri, 19. oktoober 2017

Käesolevast õppeaastast on esmakordselt huvikool Inspira ridades kokandusring Väikesed Kondiitrid, kus teeme selgeks küpsetamise ja magusamaailma põhitõed.

Reportaaż / VariaKG õpetajate päevast
Youtube video!Galerii!
Merle Rekaya, 6. oktoober 2017

KG 40. lend korraldas õpetajatele ja õpilastele armsa õpetajate päeva. Aitäh teile! KG meediakursuse õpilased filmisid üles mõned mõtisklused.

Reportaaż / KlassiloodTervitusi sügisesest Peterburist!
Madli-Maria Naulainen, 30. september 2017

9. klassid sõitsid neljapäeva varahommikul Peterburgi ja on õppereisiga jõudnud poole peale. Esimesel päeval külastati Kroonlinna. Teisel päeval toimus linnaekskursioon Peterburis, mille käigus nähti palju erinevaid vaatamisväärsuseid, muuhulgas külastati Peeter-Pauli kindlust, sõideti kanalitel ja Neeval. Laupäeval on plaanis Ermitaaži ning Iisaku katedraali külastus ning pühapäeval enne tagasisõitu Peterhof.

Galerii!
Merle Rekaya, 26. september 2017

Kuressaare Gümnaasiumi õpilaste jaoks ei olnud reede, 22. september tavaline päev – see oli nende jaoks lõbusalt sportlik reedene päev. Päev algas rongkäiguga läbi kesklinna lossihoovi, mis oli täis kilkeid ja naeru. Kõigil olid rõõmsad näod ning palju energiat. Lossihoovis lauldi ühiselt koolilaulu, mis tekitas paljudes kohe sooja tunde. Muidugi ei puudunud ka spordipäevalt tants, Jukude vande andmine, teatejooks ning ka juba traditsiooniks saanud iga-aastane mullitajatega mullitamine.

Reportaaż / Klassilood8.b käis Lubjapargis
Irene-Liis Saar, 8.b klass, 18. september 2017

8.b käis kolmapäeval, 13.septembril projektiõppetunni raames Lümandas lubja- ja tõrvapargis, kus saime teada, miks ja kuidas ikkagi valmistatakse lupja.

Reportaaż / Õppetöö10. klasside muuseumitunnid
Anni Haandi, 29. mai 2017

10. klassid said eelmisel nädalal osa Garel Püüa Kuressaare kindluse hoovis läbiviidud ringkäigust, mis võttis ilusti kokku lõppenud ajalookursuse "Eesti ajalugu I".

Anni Haandi, 29. mai 2017

7.a klassi viimane ajalootund sellel õppeaastal lõppes keskaegse Tallinna makettide valmistamisega.

Merle Rekaya, 26. mai 2017

... aga õppida oli sellest kõigil väga palju. Tänase päeva tipphetkeks oli laagri lõppkontsert ja tublimate tänamine. Eriline oli viimane laagripäev aga Sander Sepale 5.a klassist, sest tal oli sünnipäev. Palju õnne!

Millised on aga laagriliste mõtted sellest, mida laager neile pakkus ...

Reportaaż / ÕppetööLoov/duslaagri 4. päev
Merle Rekaya, 26. mai 2017

Aeg lendab uskumatult kiiresti. Täna ootab ees laagri lõpukontsert ja kojusõit, aga eilne päev oli pikk ja meeleolukas. Lisaks töötubadele ja 5.b klassi Pärnu-päevale toimus õhtul mereteemaline karneval. Loe kõigest lähemalt ...

Reportaaż / ÕppetööKolmas päev looD/Vuslaagris
Merle Rekaya, 25. mai 2017

Aeg liigub ja kolm päeva aktiivseid tegevusi on seljataga. Pärnu-päev oli 5.c klassil. Õhtul toimusid klassidevahelised meistrivõistlused poiste jalgpallis, kus meistriks pärjati 5.b noormehed, ja tüdrukute pioneerpallis, kus meistritiitli sai 5.a. Palju õnne!

Lehekülg: eelmine /8 järgmine

Kuulutused

Galerii