üles
teisipäev, 1. detsember 2020
Arhiiv Uudisvoog Kaastöö
YoutubeFacebookInstagram

Otsi

Sisesta otsitav sõna...
...või sind huvitav kuu:

Artiklite sarjad

Rubriigid

Valdkonnad

Õpilaste sünnipäevad

1. detsember

2. detsember

3. detsember

4. detsember

5. detsember

6. detsember

7. detsember

8. detsember

Töötajate sünnipäevad

1. detsember

5. detsember

6. detsember

Rubriik: Uudis
Gert Lutter, 30. oktoober 2020

Eile said alguse peatselt kätte jõudva teatrikuu üritused, kui Väikese Teatriõhtu ettemängupäeval said näitleja Mihkel Vendeli terava pilgu all rambipalavikku kogeda kõik 10. novembril lavalaudadele astuvad 7.–9. klassid.

Tagasisidet jätkus kõigile, nii põhjalikult ette valmistunud truppidele kui ka klassidele, kelle etendus alles pigem idee ja stsenaariumina olemas.

Kristin Lauri, 30. oktoober 2020

Eile, 29. oktoobril sai nurgakivi Saaremaa Gümnaasium. Kuressaare Gümnaasiumi õpilasesindus käis ja pani oma mõtted ka ajakapslisse. Koos genereeritud mõtted luges ette Paula Nõmme 11.a klassist.

Ruth Rist, 27. oktoober 2020

Eesti vanasõna ütleb: „Targaks ei sünnita, targaks õpitakse.“

Margit Düüna, 19. oktoober 2020

23. täiskasvanud õppija nädala raames tunnustas Saaremaa vallavalitsus aasta tublimaid tegijaid täiskasvanuhariduse valdkonnas. Täiskasvanud õppija nädala raames tunnustatakse aasta õppijat, õpitegu, õppijasõbralikku tööandjat ja koolitajat. Igal kevadel ootab Eesti Täiskasvanute Koolitajate Assotsiatsioon Andras eelpool nimetatud tiitlitele kandidaate. Sel aastal esitas koolituskeskus Osilia aasta koolitaja tiitlile meie kooli haridustehnoloogi, õpetaja ja koolitaja Madli-Maria Naulaineni ning aasta õppijasõbraliku tööandja tiitlile Baltic Workboats AS-i. Mõlemad kandidaadid said maakonna tasandil tunnustatud.

Paula Nõmme, 11.a klass, 15. oktoober 2020

Kohe on lõppemas esimene veerand, õppetöö on täies hoos ja nii ka õpilasesindus!

Kaks nädalat tagasi läks lukku õpilasesinduse uute liikmete värbamine. Sel aastal lisandus meie koosseisu kolm liiget: Sandra-Maria Roosipuu, Kristina Teern ja Maria Liis Metsküla. Samuti valisime uued asepresidendid, kelleks said põhikooli astmest Miia Põder ja gümnaasiumist Greteliis Nisu. Presidendi ametis jätkab õpilasesinduses meie usin Katariina Aulik.

Tiina Kaup, 15. oktoober 2020

Karen M. McManuse „Üks meist valetab“ on lugu viiest pärast tunde jäetud noorukist, kellest ellu jääb neli. Nad kõik on kahtlusalused ja neil kõigil on midagi varjata.

Meil kõigil on saladusi, oluline on see, kui kaugele oleme valmis nende varjamiseks minema.

Merle Rekaya, 13. oktoober 2020

Teadmised on aken maailma! Milliseks kujuneb tulevikus sinu maailmavaade või vaade maailma, see sõltub ainult sinust endast – või ka natuke su õpetajast ...

Kuressaare Gümnaasiumi õpetajate ja seeläbi kaudselt ka kõigi õpilaste teadmiste avardamise taga on septembris olnud just õpetaja Madli-Maria Naulainen.

Kersti Kirs, 8. oktoober 2020

Laupäeval, 3. oktoobril toimus inglise keele olümpiaad kuuendatele ja seitsmendatele klassidele. Kuuendikke osales 20 õpilast neljast ning seitsmendikke 21 õpilast kuuest maakonna koolist.

Inge Jalakas, 5. oktoober 2020

Septembrikuu viimasel päeval toimus Kuressaare Gümnaasiumis 8. KG pentatlon. Tegemist on klassidevahelise võistkondliku teatevõistlusega, kus tuleb mõõtu võtta viiel spordialal: mälumäng, ujumine, vaba-/täpsusvisked, rattakross ja jooksmine.

Merle Rekaya, 2. oktoober 2020

Neljapäeval, 1. oktoobril toimus KG aulas selle õppeaasta esimene etlejate mõõduvõtmine – viies D. Vaarandi konkurss „Kasvasin kesk kadakaid“. Aulasse kogunes üle 30 luulehuvilise, kes esitasid nii Debora Vaarandi kui Aira Kaalu luulet.

Jaana Puksa, 2. oktoober 2020

25.–27. septembril 2020 toimus Roomassaare sadamas Saaremaa Merispordi Seltsi regatt, mis pani punkti purjetamise Eesti meistrivõistluste hooajale. Tulemused said kirja ka meie noored purjetajad.

Gert Lutter ja Maria Koppel, 2. oktoober 2020

Laupäeval, 3. oktoobril toimub Alexela Kontserdimajas galaüritus „Eestimaa õpib ja tänab“, kus kuulutatakse välja aasta õpetaja laureaadid, elutööpreemiad ning aastapreemia.

Kuressaare Gümnaasiumist valiti aasta klassiõpetaja nominendiks Lelet Aavik-Part.

Katariina Aulik, 11.c klass, 23. september 2020

Kuressaare Gümnaasiumi õpilasesindus ootab sind kandideerima! Selleks tuleb ära täita ankeet, mille leiad ÕE kuulutuse kõrvalt, ning tuua see hiljemalt 28. septembril kell 12 huvijuhtide kätte.

Uudis / VariaEvakuatsiooniõppus
Kas kõik on läinud? Kontrollib Ahti Kuusk turvafirmast Securitas. / Gert LutterKoguneti staadioniesisele teele / Gert Lutter
Tiiu Smidt, 18. september 2020

Head õppusel osalejad!

10. septembril toimunud evakuatsiooniõppus pakkus põnevust ja pani proovile meie kõigi teadmised ohuolukorras käitumisest. Eks koolimajast evakueerumist ole harjutatud juba aastaid ja see on väga vajalik, et õiget käitumismustrit kinnistada.

Jaana Puksa, 16. september 2020

11.–13. septembril toimus purjetamise Eesti meistrivõistluste etapp Pärnus, kus tublilt esinesid ka meie noored sportlased. Parimaks tulemuseks Laser 4,7 klassi pronksmedal.

Ülle Räim, 15. september 2020

Euroopa Spordinädala raames toimuv tervisespordipäev kannab endas sõnumit „Liikudes võidad alati“.

Registreerimine spordialadele isikukoodi kasutades 4.–12. klassidele algab 18. septembril kell 20 ja lõpeb 21. septembril kell 20.

Tiina Kaup, 14. september 2020

Sellel aastal esitlen raamatuid, mis on väga meeldinud meie oma kooli õpilastele või õpetajatele. Alustan menukist, mis ilmselgelt lisareklaami ei vajaks, kuid siin vihje just neile, kellel aega vähe ja juhuslikuks valikuks aega ei jää! Raamat „Kus laulavad langustid“ on kindel valik.

Piret Tenno, 11. september 2020

Päikseline suvi on linnulennul möödumas ja üle pikkade kuude on õpilased taas koolis teadmisi omandamas.

Ka kooli tugisüsteemid on valmisolekus pakkumaks lisatuge neile õpilastele, kellel ühes või teises valdkonnas seda vaja on.

Lehekülg: eelmine /61 järgmine

Galerii