üles
kolmapäev, 12. august 2020
Arhiiv Uudisvoog Kaastöö
YoutubeFacebookInstagram

Otsi

Sisesta otsitav sõna...
...või sind huvitav kuu:

Artiklite sarjad

Rubriigid

Valdkonnad

Õpilaste sünnipäevad

12. august

13. august

14. august

15. august

17. august

18. august

19. august

Töötajate sünnipäevad

16. august

17. august

18. august

Teade, Varia, kuni 23. august 2020
Rubriik: Teade
Lelet Aavik-Part, 9. detsember 2019

9.–13. detsembril on meie koolis külas õpetajad ja õpilased Portugalist, Itaaliast ja Türgist. Toimub II kooliastme õpilastele ja õpetajatele suunatud projekti „Our Heritage Unites Us“ esmakohtumine.

Tiiu Smidt, 6. detsember 2019

22. detsember – 1. jaanuar on koolimaja ja ujula suletud. Söökla on suletud 20. detsembrist – 5. jaanuarini.

Teade / ÕppetööLeitud!
Toimetus, 2. detsember 2019

Võtmed kadunud? Ei pääse enam keldrisse või hoopis postkasti kallale? Tunned ära oma Suurbritannia lippu kõhu peal kandvat karu kujutava võtmehoida või hoopis oma kalli kaelaketi M-tähest ripatsiga?

Suures koolimajas kaob ja leitakse asju kogu aeg, alati tasub haldustoast uurima tulla!

Ja kallid vanemad – otsima tasub tulla ka kadunud riideesemeid, sest lõputult neid alles hoida ei saa!

Merle Rekaya, 27. november 2019

Kolmapäeval, 27. novembril kell 19 on raadio Kadi eetris KG noortesaate „Rendez-vous“ 15. hooaja kolmas saade. Seekord räägivad Matis Vahter, Nete Jurask ja Mariann Rehesaar haridusest ja lugemisest. Stuudios on külas Martin Vesberg SÜGist ja KG emakeeleõpetaja Marit Tarkin. Mõnusat kuulamist.

Ave Jõgi, 26. november 2019

Laupäeval, 23. novembril 2019 toimus inglise keele olümpiaad kaheksandatele ja üheksandatele klassidele. Ka meie koolist oli osavõtjaid, kes soovisid end maakonna eakaaslastega inglise keele vallas võrrelda. Samuti rõõmustavad meie kooli õpilaste esikolmiku kohad.

Teade / KultuurSolistica hiivas ankru
Galerii!
Merle Rekaya, 21. november 2019

Iga reis saab kuskilt alguse ... Mõnikord on oluline sihtpunkt ise, mõnikord aga teekond. Solistica on konkurss, kus mõlemad on võrdväärselt tähtsad. Selleaastasel teekonnal on tüüri hoidmas meie oma töötajad, ringijuhid, vilistlased ja õpetajad.

Tiia Kuusk, 1. november 2019

Vabariikliku mõttespordi olümpiaadi I etapp toimub juba 25. novembril. Meie kool on osalenud sellel internetipõhisel võistlusel alates 2014/15. õppeaastast, eelmisel aastal oli osavõtjaid 41.

Kutsun võistlema nii eelmistel aastatel osalenuid kui ka uusi huvilisi.

Madli-Maria Naulainen, 31. oktoober 2019

KG on seotud mitme rahvusvahelise projektiga ja sedamööda liigub koolis tihti ka külalisi. Sel nädalal on meil rõõm võõrustada külalisi Vilniuse kunsti- ja tantsukoolist Diemedis, mis on viie esimese põhikooli klassi ja lasteaiaga erakool.

Ülle Räim, 30. oktoober 2019

Aktiivsele mõttetegevusele ja pikalt istumisele koolitundides pakume vaheldust liikumisvõimaluste avardamise kaudu.

Merle Rekaya, 29. oktoober 2019

Kolmapäeval kell 19 on raadio Kadi eetris 15. hooaja teine KG noortesaade "Rendez-vous" (pr k: kohtumine). Saate panid kokku meediakursuse õpilased Nete Jurask, Risto Kaseorg, Natali Koppel, Holger Nõgu, Sander Nõgu, Mariann Rehesaar, Kristiine Saart, Eliisa Täht, Matis Vahter. Saates tuleb juttu maarjakaskedest ja päikesepaneelidest, Saaremaa ülimehest Ott Tänakust ja meie oma sporditipust Mariliis Remmelist. Mõnusat kuulamist!

Gert Lutter, 24. oktoober 2019

Kuressaare Gümnaasium annab teada, et juba pikemat aega rattaparklas seisvale jalgrattale võib omanik julgesti järele tulla!

Merle Rekaya, 23. oktoober 2019

Kolmapäeval, 23. oktoobril kell 19 on raadio Kadi eetris 15. hooaja esimene KG noortesaade "Rendez-vous". Saate panid kokku meediakursuse õpilased, juttu tuleb imelisest Vahemere saarest Kreetast, keskkonnateadlikust eluviisist ja külas on filosoof Genadi Noa, et meenutada, milline oli koolielu pool sajandit tagasi. Mõnusat kuulamist!

Tiiu Smidt, 18. oktoober 2019

Koolivaheajal, 21.–25. oktoobril on söökla suletud.

Anni Haandi, 14. oktoober 2019

Alates tänasest on kõigile vaatamiseks/lugemiseks talveaia ees koridoris Balti keti näitus. „Balti kett 30. Üks ajalugu, kaks miljonit lugu“ on liigutav elamusnäitus 600-kilomeetrisest katkematust inimketist Tallinnast Riiani ja kuni Vilniuseni välja 23. augustil 1989.

Tavaliste inimeste lugudel põhinev näitus viib külastajad vabadustahtest rääkivale mõtlemapanevale ajaloolisele rännakule.

Gert Lutter, 7. oktoober 2019

Täna hommikul enne tundide algust toimus direktori kabinetis pidulik võimu üleandmine. Koolijuhatamise raske töö lasub täna direktor Gerly Otsa õlul.

Kooli juhtkonna rollis on ametis veel õppealajuhatajad Richard Mõisaäär ja Laura Nook, Inspira juhtohjad haarab enda kätte Marilis Remmel ning huvijuhi ametisse astub Kirsika Rahu.

Õpetajaid ootab aga peale kell 10.30 algavat aktust väidetavalt kohtumine Tõllu endaga – või vähemalt tema käega!

Teade / ÕppetööJukudest saab veel asjagi!
Gert Lutter, 26. september 2019

Jukude nädala katsumused selja taha jäänud, ootab homme kümnendikke täisväärtuslikuks gümnasistiks pürgimise raskel teel viimane protseduur, kui pidulikul aktusel saavad 10. klasside õpilased pähe kooli tekli.

Inge Jalakas, 19. september 2019

KG huvikoolis Inspira saab taas osaleda kergejõustiku trennides, kus juhendajaks legendaarne kergejõustiku treener Endel Tustit.

Teade / ÕppetööKuidas õppida õppima?
Maren Asumets ja Ave Jõgi, 17. september 2019

KG õpetajad läbisid sel suvel Erasmus+ projekti LELLE2 raames koolituse, kuidas igas ainetunnis paremini kriitilise mõtlemise ja probleemide lahendamise oskust arendada. Eeloleva õppeaasta jooksul rakendatakse uusi soovitusi 7., 8., 10. ja 11. klassides, õpilastel palutakse täita veebiküsimustik õppeaasta alguses ja lõpus. Milline klass on konkreetselt testklass ning milline kontrollklass, seda ette ei öelda, kuid iga õpilane saab tagasiside oma õpioskuste arengu kohta õppeaasta jooksul.

Küsimustik on avatud septembri lõpuni, kordustest tehakse maikuus. Küsimustiku linki levitavad klassijuhatajad klasside e-posti listi ning e-kooli kaudu.

Lehekülg: eelmine /51 järgmine

Kuulutused

Galerii