üles
reede, 23. oktoober 2020
Arhiiv Uudisvoog Kaastöö
YoutubeFacebookInstagram

Otsi

Sisesta otsitav sõna...
...või sind huvitav kuu:

Artiklite sarjad

Rubriigid

Valdkonnad

Õpilaste sünnipäevad

23. oktoober

24. oktoober

25. oktoober

26. oktoober

27. oktoober

28. oktoober

29. oktoober

30. oktoober

Töötajate sünnipäevad

27. oktoober

Gert Lutter, 30. september 2020

Selle õppeaasta jooksul postitavad kõik meie kooli klassid neile loositud nädalal ühe foto. Nendest piltidest kujuneb tagasivaade Kuressaare Gümnaasiumi nimelise kooli viimasele aastale.

Neljanda nädala foto tuleb 2.b klassilt ja selle kohta kirjutatakse nii: „Meie klassi lemmiktegevuseks on õues käimine. Võimalusel oleme klassiga väljas iga päev. Mõtleme koos välja kõiksugu põnevaid tegevusi. Meie salaunistuseks on, et õuetund kestaks kooli lõpetamiseni.“ Foto autor on Raina Tiidovee.

Kohtume järgmisel kolmapäeval!

Laivi Jürisson, 30. september 2020

U20 arvestuses saavutas Peeter Jürisson Soomes esikoha jahilaskmise olümpiaalal skeet ehk kaarrada.

Eesti Olümpia Skeet laskurid lõpetasid hooaja Soomes Nasta GP-l, kus meie kooli 12.a klassi õpilane Peeter Jürisson saavutas juunioride U20 arvestuses esikoha. Peetri tulemuseks põhivõistlusel oli 118 tabamust 125st ning finaalis õnnestus tabada 53 märki.

Jõudu ja jaksu edaspidiseks!

Merle Rekaya, 29. september 2020

Saade on eetris kolmapäeval, 30. septembril kell 18 raadio Kadis ja selle panid kokku meediakursuse õpilased Tõnis Grepp, Kaspar Piipuu, Merzeede Liis Ork, Anna Lee Schiff, Aleksandra Volt ja Sofia Martin. Stuudios on kolm põnevat külalist, kellega räägitakse rallist, tööst teendindajana ja suuhügieenist. Mönusat kuulamist!

Intervjuu / PersonaaliaPalju õnne, Riina Mägi!
Reet Lasn, 29. september 2020

Täna on sünnipäev KG söökla kokal Riina Mägil. 50 aastat turjal ja nendest 28 aastat KG sööklas! Riinat me sööklas leti taga igapäevaselt ei näe ja ehk ei märkagi, sest tema toimetab tavaliselt kuskil tagaruumides.

Artikkel / KlassiloodSügis käes!
Siilid! / 2.a klassSiilid! / 2.a klassSiilid! / 2.a klass
Inga Engso, 29. september 2020

2.a klassi laste meisterdatud siilid valmistuvad talveks.

Merle Rekaya, 28. september 2020

Kuressaare Gümnaasiumi spordipäev toimus tänavu neljapäeval, 24. septembril. Kooli abituriendid ja meediakursuse õpilased küsitlesid igast vanuserühmast noori, et kuulda, mida meie oma kooli õpilased spordipäevast arvavad.

Johannes Aus, 5.c klass, 28. september 2020

18. septembril käisime oma 5.c klassiga Saaremaa kõige kõrgemas kohas, milleks on Viidumäe. Seal kuulsime nii luuderohust, allikatest kui pidalitõvest.

Artikkel / KultuurNädala kunstitöö
Külli Mänd, 26. september 2020

Arre Markus Toplaan 9.a klassist, töö pealkirjaks „Minu ideaalne suvi“.

Katrin Liiv, 26. september 2020

Spordipäeval korraldasid võõrkeeleõpetajad 7.–12. klassidele matk-orienteerumise Kuressaare linnas.

Annely Oolup, 25. september 2020

Eelmisel nädalavahetusel toimus Tartus TV 10 olümpiastarti 49. hooaja finaalüritus, millele eelnesid novembrist 2019 kuni septembrini 2020 toimuvad erinevad etapid, kus osalesid ka paljud meie kooli oma spordiala parimad.

Lõppüritusel Tartus toimus lisaks võistlemisele ka olümpiapäev, kus noored said proovida erinevaid alasid ja ka spordireporteri ametit.

Galerii!
Inge Jalakas, 24. september 2020

Käesoleval nädalal liigume ühiselt ülekoolilise spordipäeva rütmis, kuid järgmisel nädalal pakume liikumisrõõmu pentatloniga. Pentatlon on põnev klassidevaheline võistkondlik teatevõistlus, kus iga võistleja saab anda oma panuse meeskonna võiduleviimiseks.

Reportaaż / Klassilood3.c klass purjetamas
3.c lapsed lähevad merele! / Anu RandPurjekad! / 3.c klassPurjekad! / 3.c klass
Anu Rand, 24. september 2020

3.c klass käis purjetamas ja lapsed panid oma mõtted ka kirja ning lisaks sellele joonistasid ja meisterdasid oma purjekaid!

Katariina Aulik, 11.c klass, 23. september 2020

Kuressaare Gümnaasiumi õpilasesindus ootab sind kandideerima! Selleks tuleb ära täita ankeet, mille leiad ÕE kuulutuse kõrvalt, ning tuua see hiljemalt 28. septembril kell 12 huvijuhtide kätte.

Anette Kuusk, 7.a ja Liisa Kaju, 7.c, 23. september 2020

18. septembril sõitsime meie, 7.a ja 7.c klass, Tartumaale, kus külastasime Jääaja Keskust. Rühmatöö käigus töölehti täites tutvusime erinevate kivimitüüpidega, saime teada kliimamuutustest ning et jääajad ja jäävaheajad pidevalt vahelduvad.

Gert Lutter, 23. september 2020

Selle õppeaasta jooksul postitavad kõik meie kooli klassid neile loositud nädalal ühe foto. Nendest piltidest kujuneb tagasivaade Kuressaare Gümnaasiumi nimelise kooli viimasele aastale.

Kolmanda nädala fotot jagab meiega 6.d klass. Foto kohta kirjutavad nad nii: „Jälle koos on koolisõbrad üle pika koroonaaja ... Selliste emotsioonidega tulevad KG 6.d õpilased oma klassiruumi 2020. aasta sügisel. Ja loodame, et nii jääbki.“ Foto autor on Taavet Tenno.

Uus foto juba järgmisel kolmapäeval!

Eve Tuisk, 22. september 2020

Karl Ristikivi on kirjutanud: „Meie juured on igas paigas, kust me kunagi mööda käinud. Nii me kasvame virnrohu kombel kinni hakates siit ja sealt.” Anu, Sina oled küll inimene, kes ümbritsevat märkab ja sealt endaga kaasa haarab. Kuid mitte ainult – Sa annad seda kõike edasi neile, kes Su ümber ja lähedal. Laiali ulatuvad juured annavad jõudu tagasihoidlikeks, ent ilusateks õiteks.

Tänasel ümmargusel sünnipäeval jagavad sõbrad mõtteid Anust Anule.

Uudis / VariaEvakuatsiooniõppus
Kas kõik on läinud? Kontrollib Ahti Kuusk turvafirmast Securitas. / Gert LutterKoguneti staadioniesisele teele / Gert Lutter
Tiiu Smidt, 18. september 2020

Head õppusel osalejad!

10. septembril toimunud evakuatsiooniõppus pakkus põnevust ja pani proovile meie kõigi teadmised ohuolukorras käitumisest. Eks koolimajast evakueerumist ole harjutatud juba aastaid ja see on väga vajalik, et õiget käitumismustrit kinnistada.

Artikkel / Klassilood3.b kirjud vihmavarjud
Merle Tustit, 18. september 2020

Vihma kaitseks on 3.b klassi lastel vihmavarjud olemas ja vihm neid õuest tuppa ei aja.

Lehekülg: eelmine /275 järgmine

Kuulutused

Galerii

7. oktoober 2020
1. oktoober 2020
30. september 2020
25. september 2020
21. september 2020