üles
reede, 22. jaanuar 2021
Arhiiv Uudisvoog Kaastöö
YoutubeFacebookInstagram

Otsi

Sisesta otsitav sõna...
...või sind huvitav kuu:

Artiklite sarjad

Rubriigid

Valdkonnad

Õpilaste sünnipäevad

22. jaanuar

23. jaanuar

24. jaanuar

25. jaanuar

26. jaanuar

27. jaanuar

28. jaanuar

29. jaanuar

Töötajate sünnipäevad

22. jaanuar

29. jaanuar

Gert Lutter, 9. detsember 2020

Selle õppeaasta jooksul postitavad kõik meie kooli klassid neile loositud nädalal ühe foto. Nendest piltidest kujuneb tagasivaade Kuressaare Gümnaasiumi nimelise kooli viimasele aastale.

Nagu peeglisaalis tehtud fotolt näha, oli 11.b klass eelmisel nädalal juba peatselt saabuva võimlemisvõistluse lainel! „Kes pilti teeb?“ pealkirja kandva foto autoriks on Liilia Brusnitsin.

Üheteistkümnendikelt kümnendikele – järgmisel nädalal on 10.a klassi kord!

Artikkel / Klassilood2.a klassi jõulumeisterdused
Jõulumeisterdused / 2.a klassJõulumeisterdused / 2.a klassJõulumeisterdused / 2.a klass
Inga Engso, 9. detsember 2020

2.a klassi lapsed meisterdavad hoolega, et kaunistada oma klassiruumi. Päkapikud piiluvad ning varsti on oodata jõuluvana. Laulud, tantsud ja luuletused hakkavad selgeks saama.

Anu Saabas, 8. detsember 2020

Õppeaasta algusest oleme arendanud õpetajate ja õpilaste digipädevusi, võtnud koolis kasutusele ühise digikeskkonna Teams. Kas oleme nüüd vajadusel paremini digiõppeks valmis, kui olime seda kevadel? Kas õpilaste ja õpetajate koostöine õppetegevus toimib ka kaugjuhtimisel? Kooli juhtkond otsustas selleks läbi viia 21. ja 22. detsembril digiõppepäevad.

Intervjuu / PersonaaliaKaarel Kolter, au ja hiilgus!
Kaspar Piipuu, 12.a klass, 8. detsember 2020

Tänases artiklis kajastan ma enda hea sõbra Kaarli tegemisi. Tegemist on tagasihoidliku ja väärika inimesega, kes on ka Eesti meister jõutõstmises. Kahtlemata võiski see olla üks põhjustest, miks otsustasin temast artikli kirjutada.

Maria Koppel, 7. detsember 2020

26. novembril toimus esimene virtuaalne Koolivikker.

Bianca Marie Rannama, 6.c klass, 7. detsember 2020

6.c ja 6.d klass käisid Kuressaare linnateatris vaatamas etendust „Kes on Punamütsike“. Soovitame kõigil seda etendust kindlasti vaatama minna.

Artikkel / KultuurNädala kunstitöö
Ene Pidmann, 4. detsember 2020

9.b klassi õpilased õppisid ja jäljendasid maailmakuulsaid kunstnikke. Anette Maria Liivas jäljendas Monet´ maali „Impressioon. Tõusev päike“.

Merle Rekaya, 3. detsember 2020

1. detsembriks saatis oma demo Solistica eelvooru 247 noort lauljat Eestist ja Soomest!

9. Eesti noorte lauljate konkurss on eriline ka selle poolest, et esimest korda kogunesid solistid võistlustulle Saaremaal juba 25 aastat tagasi, tol ajal küll SÜGis ja üleriigilise noorte solistide ja duettide konkursi nime all.

Merle Rekaya, 3. detsember 2020

2. detsembril toimus Kuressaare Gümnaasiumis etluskonkursi „Koidulauliku valgel“ Saare maakonna eelvoor, kus valiti välja kaks esindajat vabariiklikule konkursile Pärnusse 14. detsembril. Nooremas vanuseastmes võitis grand prix´ Mia Maastik Lümanda põhikoolist (juh Anneli Saarela) ja vanemas vanuseastmes Kirke Medri SÜGist (juh Rita Ilves).

Galerii!
Lelet Aavik-Part, 3. detsember 2020

30. novembri õhtul kogunesid II kooliastme lugemishuvilised lapsed taas koolimajja, et osaleda teist aastat toimuval lugemisõhtul „ÖÖ loeb!“. 11 töötuppa registreerus kokku 121 õpilast, mis on eelmise lugemisõhtuga võrreldes 13 õpilast rohkem! 4. klassi õpilasi oli sel korral kohal 27, 5. klassi õpilasi 58 ja 6. klassi õpilasi 36.

Gert Lutter, 2. detsember 2020

Selle õppeaasta jooksul postitavad kõik meie kooli klassid neile loositud nädalal ühe foto. Nendest piltidest kujuneb tagasivaade Kuressaare Gümnaasiumi nimelise kooli viimasele aastale.

6.c klass näitab meile oma väljavalitud fotol uusi klassipusasid. Aga kuna on trimestri lõpp, on kõik üsna väsinud ning see kajastub ka asjaosaliste nägudel. „Töökat, tegusat ja teistmoodi imelist uue trimestri algust!“ soovivad õpilased kõigile. Foto autoriks on Anna Hamburg.

Järgmisel nädalal saame näha, mida põnevat valivad 11.b klassi õpilased! Kohtume!

Artikkel / KlassiloodHüvasti, sügis!
Anu Rand, 2. detsember 2020

Tuul rabistab lehti maha,

pilv kihutab rutuga

ja sügav sügisekaha

käib üle karjamaa.

J. Liiv

Siin on vaatamiseks 3.c klassi laste meisterdatud selle sügise viimased värvilised lehekesed.

Madli-Maria Naulainen, 1. detsember 2020

Eesti Ajaloo- ja Ühiskonnaõpetajate Selts tunnustas Anni Haandit noore õpetaja preemiaga. Annit tunnustatakse silmapaistva ja aktiivse õpetajatöö, ainealase arendustegevuse ning panuse eest õppematerjalide arendamisse. Palju õnne, Anni! Oleme koolina uhked ja rõõmsad!

Olle Arak, 1. detsember 2020

23.–27. novembril toimus Balti riikide kooliõpilastele mõeldud informaatikavõistlus „Ventspils IT Challenge 2020“. Oktoobris toimunud eelvoorudest pääses edasi ka kaks meie kooli võistkonda.

Marko Kesküla, 30. november 2020

24. novembril toimus järjekorras 2. lõuatõmbamise võistlus.

Annely Oolup, 30. november 2020

Teisipäeval, 24. novembril toimus koolis esimest korda hüpitsaga hüplemise võistlus. Osalesid kiiremad ja osavamad tüdrukud ja poisid 1. kooliastmest, 4.–12. klasside tüdrukute võistkonnad ning õpetajate esindajad.

Artikkel / KultuurNädala kunstitöö
Ene Pidmann, 27. november 2020

9.b klassi õpilased õppisid ja jäljendasid maailmakuulsaid kunstnikke. Mariliis Maasik jäljendas Vermeeri maali „Tütarlaps pärlkõrvarõngaga“.

Lelet Aavik-Part, 27. november 2020

„Nüüd minu kord suur tänu sulle öelda, et keset kaunist päeva ei öelnud, pole aega ...“ kõlab Katrin Mandeli laul, mis nii tabavalt väljendab tänutunnet nende heade inimeste vastu, tänu kelle panusele kujunes universumi viimane Suur Teatriõhtu just selliseks, nagu me teda mäletama jääme. Teatriõhtu lõpetamisel lubasin kõikidele abilistele isiklikult pikad paid üle anda ja tänaseks olen seda ka teinud. Loe edasi, kui palju häid inimesi ühe suure ürituse kordaminekuks vaja läheb.

Lehekülg: eelmine /282 järgmine

Kuulutused

Galerii