üles
laupäev, 21. september 2019
Arhiiv Uudisvoog Kaastöö
YoutubeFacebookInstagram

Otsi

Sisesta otsitav sõna...
...või sind huvitav kuu:

Rubriigid

Valdkonnad

Toimub

Õpilaste sünnipäevad

21. september

23. september

24. september

25. september

26. september

27. september

28. september

Töötajate sünnipäevad

21. september

22. september

24. september

Inge Jalakas, 13. september 2019

17. septembril kell 17.00 ootab Jarmo Moilanen kõiki huvilisi alates 14. eluaastast oma stuudiosse tutvuma löökpillidega.

Tund toimub Rohu 5 (Saare Kalur) keldrikorruse stuudios. Kokku saadakse kell 17.00 Rohu 5 maja ees.

Artikkel / KlassiloodLõbusad nimetähed
Stevelin Tamm, 13. september 2019

3.a klassi õpilased joonistasid oma eesnimetähtedest lõbusad mustrilised ja värvikirevad pildid.

Tiina Käen, 12. september 2019

Augustis alustasid hooaega 33 võimlejat Orissaarest ja Võimlemisklubist Flex. Nende hulgas oli KG võimlemishuvilisi tüdrukuid 15.

Artikkel / ÕppetööOskar ja Päevalill II osa
Marie Puust, 10.a klass, 12. september 2019

Päevalill on elanud klassis 305 oma elu, samuti on katsumusterohke nädal olnud 10.a Jukudel. Mis aga edasi juhtus just sellest hetkest, kus eelmisel korral järjelugu pooleli jäi? Siit see tuleb – järjeloo II osa!

Ülle Räim, 11. september 2019

19. septembril toimuval tervisespordipäeval on 4.–12. klassi õpilastele valikus hulgaliselt põnevaid spordialasid.

Registreerimine spordialadele algab reedel, 13. septembril kell 20.00 ja lõpeb esmaspäeval, 16. septembril kell 20.00.

Lelet Aavik-Part, 10. september 2019

Ökosüsteemi loomulik taastumisvõime on ületarbimise tagajärjel kurnatud. Loe edasi, sellest saab veel asja!

Olle Arak, 10. september 2019

Järgmise kalendriaasta alguses saab meie aegade jooksul erinevate nimede all tegutsenud robotiklubi 10-aastaseks ning endiselt ootame robotihuvilisi tüdrukuid ja poisse kaasa lööma klubi tegevustes.

Ülle Räim, 10. september 2019

KG tervisespordipäeva ja Euroopa spordinädala eesmärk on üks: innustada valima omale sobiv liikumisharrastus ja tegeleda sellega regulaarselt.

Matk, kergejõustik, tuletõrjesport ja võrkpall – 1.–3. klasside õpilastele tegevusi jätkub!

Reportaaż / ÕppetööKG 11.b maailmarahu nimel
Merzeede Liis Ork, 11.b klass, 9. september 2019

Pikk sõit Bulgaariasse algas juba 23. augusti varahommikul kell 5.30. Sellele järgnesid kaks pikka lennusõitu vahepeatusega Varssavis ja lõpuks olime Sofias. Sealt aga viis pikk-pikk bussisõit lõõskavas kliimas läbi mägise Bulgaaria maastiku viimaks Musta mere äärsesse väikelinna Kitenisse, kus toimus iga-aastane festival-foorum "Мы за мир во всём мире!" või teisisõnu "Me oleme maailmarahu nimel!". Festival ise on vene keeles toimuv suurüritus, kuhu kogunevad inimesed üle kogu maailma, et luua sidemeid inimestega, kellega muidu ei oleks pruukinud kohtuda, ning selle käigus seista maailmarahu eest.

Olle Arak, 9. september 2019

Kolmapäeval, 11. septembril kell 15.45–16.30 jagavad ruumis 215 kõigile huvilistele oma muljeid suvel Austraalias FLL võistlusel käinud õpilased.

Madli-Maria Naulainen, 9. september 2019

Eelmisel aastal läbisid meie kooli 3.–6. klasside õpilased tüdrukute tehnoloogiaringi I kursuse ning osalesid suvel põnevas laagris Viimsis. Nüüd on ring taas avatud, sedakorda kahele kooliastmele. 1.–3. klassid alustavad I kursusega, 4.–6. klassi õpilased juba uue sisuga. Liituda saavad nii need, kes eelmisel aastal osalesid, kui ka kõik uued huvilised. I kursus tegeleb lava temaatikaga, katsetatakse heli, pildi, valguse, jõu ja muuga, II kursuse märksõnad on füüsika, elekter, droonid, audio jm. Olete teretulnud osalema! Ringitunnid hakkavad toimuma teisipäeviti 24. septembrist.

Arvamus / KultuurNädala kunstitöö
Perspektiivitöö / Mariliis SeppPerspektiivitöö / Liisa SallPerspektiivitöö / Kaur Kristjan Mäemets
Ene Pidmann, 6. september 2019

Kuniks õpilased uue õppeaasta kunstitöödega veel usinalt ametis on, vaatame, mida põnevat leiame eelmisest aastast! Näiteks 5.b (nüüd juba 6.b) klassi perspektiivitööd!

Jaana Puksa, 6. september 2019

Kunagi ammu-ammu, ennemuistsel ajal juhtus selline LUGU …

Viktoria Bubukin, 6. september 2019

6.–7. septembril külastavad Kuressaare Gümnaasiumi Erasmus+ meetme täiskasvanuhariduse organisatsioonide strateegilise koostöö projekti Move On partnerid Portugalist, Ungarist, Leedust ja Poolast.

Ave Jõgi, 6. september 2019

Mis oleks üks kooliaasta ilma traditsiooniliste koolielu elavdavate üritusteta? Avalöögiks gümnaasiumiaastatele on ikka olnud Jukude laager. Nii ka sellel aastal. Jukud said esimesed tuleristsed Juhanite nõudlike pilkude ja kindlakäelise juhendamise all.

Elise-Maria Trei, 10.a klass, 5. september 2019

Ühel varasel sügishommikul keset ringi tormavaid inimesi ja saginat sündis ime.

Alustagem algusest. (Alates tänasest ilmub Meie KGs tõsielul põhinev järjelugu "Oskar ja Päevalill". 10.a klass tervitab loomingulisi inspireerijaid Keneth Parbust ja Eke Ao Nettanit!)

Jaana Puksa, 4. september 2019

Nädalavahetusel sõideti Tallinna Jahtklubi karikavõistlused, mis olid Eesti meistrivõistluste 3. etapiks. Koju toodi nii kuld- kui pronksmedal.

Tanel Ting, Inspira teatristuudio juhendaja, 4. september 2019

Tere! Mina olen Tanel Ting ja kutsun näitekunstihuvilisi teatristuudiosse. Minu esimene aasta juhendaja rollis oli põnev ja arendav ning soovin seda rada jätkata.

Lehekülg: eelmine /245 järgmine

Kuulutused

Galerii