üles
pühapäev, 18. aprill 2021
Arhiiv Uudisvoog Kaastöö
YoutubeFacebookInstagram

Otsi

Sisesta otsitav sõna...
...või sind huvitav kuu:

Artiklite sarjad

Rubriigid

Valdkonnad

Õpilaste sünnipäevad

18. aprill

19. aprill

20. aprill

21. aprill

22. aprill

23. aprill

24. aprill

25. aprill

Töötajate sünnipäevad

21. aprill

25. aprill

Valdkond: Konkurss
Madli-Maria Naulainen, 16. oktoober 2017

Kuni 10. novembrini on 9.–12. klassi õpilastel võimalus end asetada õigusemõistja rolli ning lahendada kaasusi, mille sarnastega kohtunikud igapäevaselt kokku puutuvad. Osalejad saavad valida kolme kaasuse seast – nii kriminaal-, tsiviil- kui ka haldusõigus. Muuhulgas saab lahendust pakkuda küsimustele nagu „kas ja millises ulatuses tuleks Eestisse elama asudes omaks võtta siinseid kombeid ja traditsioone?“ ning „millistel juhtumitel võib kodanik liiklusreeglitest kõrvale kõrvale kalduda?“.

Madli-Maria Naulainen, 16. november 2016

Eesti Tööõpetajate Selts ja Eesti Informaatikaõpetajate Selts on kuulutanud välja omaloomingukonkursi 3D printeriga, cnc freespingiga või tikkimismasinaga JÕULUEHETE tegemiseks. Töid võivad esitada 1.–12. klassides ja kutsekoolis õppivad õpilased. Õpilaste töid võivad konkursile esitada ka nende juhendajad.

Madli-Maria Naulainen, 28. oktoober 2016

ODYSSEUS LL on rahvusvaheline kosmoseuuringute teemaline konkurss, mis on käivitatud programmi Horyzont 2020 raames, kuhu on oma panuse andnud 14 erinevat Euroopa organisatsiooni. Konkurss on mõeldud õpilastele ja üliõpilastele vanuses 7–22 aastat ja toimub kolmes erinevas etapis: riiklikus, regionaalses ja rahvusvahelises. See viiakse läbi kõigis 24s ametlikus Euroopa Liidu keeles.

Madli-Maria Naulainen, 22. september 2016

Kuressaares on ellu kutsutud kaks nimelist kunstipreemiat, mille peamine eesmärk on jäädvustada kahe andeka saarlasest kunstniku – Eerik Haameri ja Ilmar Torni – mälestust ning innustada ja väärtustada preemiate kaudu tänaseid saarlasi kunstiga tegelema.

Madli-Maria Naulainen, 22. september 2016

Juba kolmandat korda kuulutatakse välja õpilaskonkurss logistikakangelaste leidsmiseks. Konkursil saavad osaleda õpilased vanuses 11–16 aastat. Konkurss annab õpilastele võimaluse õppida kõike logistikast ning ülesannetest, väljakutsetest ja karjäärivõimalustest logistikasektoris.

Artikkel / KonkurssLeiutades Eestit
Madli-Maria Naulainen, 22. september 2016

Lastele mõeldud konkurss "Eesti otsib leiutajat!" ootab nutikaid ja vahvaid lapsi, kes soovivad elu meie ümber paremaks muuta, osa võtma suurest leiutajate konkursist.

Uudis / KonkurssEesti otsib leiutajat!
Madli-Maria Naulainen, 22. september 2016

Õpilasleiutajate riikliku konkursi eesmärk on väärtustada teadus- ja arendustegevust ning innovatsiooni õpilaskonnas, stimuleerida õpilaste aktiivsust teadus- ja arendustegevuse ning innovatsiooni alal ning avaldada tunnustust väljapaistvaid tulemusi saavutanud õpilastele ja õpilaskollektiividele, nende juhendajatele ja õpetajatele ning koolidele.

Madli-Maria Naulainen, 13. september 2016

Konkursi eesmärk on ärgitada noori mõtlema tervist edendavate tegevuste peale ja tekitada positiivset avalikku tähelepanu, kuidas hoida tervist ning tekitada mõtteid, mis suunaksid noori tervislikuma eluviisini. Laekunud projektidest valib žürii välja kuus parimat, millest igaüks saab projekti ellu viimiseks kuni 640 eurot. Lisaks saavad parimate projektide meeskonnad auhinna.

Madli-Maria Naulainen, 13. september 2016

2. septembril kuulutas Eesti Vabariigi president Toomas Hendrik Ilves välja oma ametiaja viimase õpilaste ajalooalaste uurimistööde võistluse. 18. Eesti Ajaloo- ja Ühiskonnaõpetajate Seltsi korraldatav õpilaste ajalooalaste uurimistööde võistlus Eesti Vabariigi Presidendi auhindadele kutsub 2016./2017. õppeaastal uurima teemat "Eesti iseseisvumise eeldused".

Madli-Maria Naulainen, 13. september 2016

Eesti Loodusmuuseum, MTÜ Aasta Loom ja http://looduskalender.ee kutsuvad koolilapsi osalema aasta looma teemalisel luulevõistlusel. Mägrateemalist loomingut on esitama oodatud kõik huvilised algklassidest gümnaasiumi lõpetajateni. Parimaid kirjutajaid premeeritakse auhinnaretkega.

Madli-Maria Naulainen, 13. september 2016

Juba 15. korda toimub EENeti arvutijoonistuste võistlus, mis tänavu on esmakordselt pühendatud ajalooteemadele. Võistlusele on oodatud nii lapsed kui ka täiskasvanud, pilte saab esitada 1. septembrist kuni 18. novembrini. Arvutijoonistuste võistlus annab osalejatele võimaluse kasutada arvutit aktiivseks loominguks ja eneseväljenduseks ning siduda omavahel eri aineid: ajalugu, loodus-, ühiskonna-, kunsti- ja arvutiõpetust.

Madli-Maria Naulainen, 4. mai 2016

Tartu ülikooli haridusteaduste instituudi videokonkursi „Kui ma oleksin õpetaja…” eesmärk on ergutada gümnaasiumiõpilasi proovima õpetajaametit ning andma tehtud tööle professionaalset tagasisidet. Konkursi peaauhind on GoPro Hero HD seikluskaamera.

Raili Kaubi, 22. aprill 2016

Eelmisel laupäeval toimus Viimsi Koolis juba kaheksandat korda üleriigiline koolinoorte moekonkurss "Moeaken 2016".

Madli-Maria Naulainen, 23. märts 2016

Rahvusvahelise Migratsiooniorganisatsiooni (IOM) Eesti esindus soovib kaasata õpilasi vanuses 15–18 osalema inimkaubanduse temaatilisel kunstinäitusel. Planeeritava näituse eesmärgiks on avalikkuse teavitamine inimkaubandusest, selle erinevatest vormidest ja inimkaubanduse vastu võitlemise olulisusest.

Merle Rekaya, 18. veebruar 2016

Meie KG kuulutab välja arvamuslugude konkursi „Tahan öelda ...”. Konkursist ootame osa võtma 7.–12. klasside õpilasi. Kirjuta vabalt valitud teemal, mis sind mõtlema, arvama, nõu andma paneb. Parimad tööd valib välja Meie KG toimetus, viimane loo ülespaneku tähtaeg on kolmapäev, 9. märts 2016.

Parima arvamusloo kirjutajal on võimalus saada MEIE KG toimetuse liikmeks. Koolijuht annab parimatele välja preemiad.

Madli-Maria Naulainen, 2. veebruar 2016

Valida saab kahe teema vahel: “Milline oleks Eesti, kui keegi ei suitsetaks?” ja “Milline oleks Eesti, kui inimesed jooks poole vähem?”. Noori julgustatakse kirjeldama oma visiooni Eesti ühiskonnast, kui me jooks alkoholi poole vähem ja ei suitsetaks. Kutsutakse üles arutlema selle üle, kuivõrd keskkond meie käitumist mõjutab. Kuidas tähistaksime sündmusi maandaksime stressi, leiaksime sõpru ja tooksime ellu põnevust, kui suitsetamine ja alkoholi tarbimine oleks tabu, mitte norm?

Uudis / KonkurssBEE või BII või PIE?
Riina Haljas, 28. jaanuar 2016

26. jaanuaril viidi Kuressaare Gümnaasiumis läbi 6.–7. klasside inglise keele maakondlik Spelling Bee võistlus. Meie kooli esindas edukalt Märten Martinson 6. klassist.

Uudis / KonkurssMinecraft eri 2015
Madli-Maria Naulainen, 8. detsember 2015

Kellele meist ei meeldiks reisida ning maailma avastada? Eriti tore on aga see, et vahel ei pea reisimiseks isegi kodust lahkuma. Minecraftis on kõik võimalik! Tänavune võistlus kutsub looma Minecrafti maailma erinevatest Euroopa vaatamisväärsustest, sest Minecraftis on kõik võimalik!

Ehitamise võistlus algab 5. detsembril kell 10.00 ja lõppeb 13. detsembril.

Lehekülg: eelmine /18 järgmine

Galerii