üles
pühapäev, 20. juuni 2021
Arhiiv Uudisvoog Kaastöö
YoutubeFacebookInstagram

Otsi

Sisesta otsitav sõna...
...või sind huvitav kuu:

Artiklite sarjad

Rubriigid

Valdkonnad

Õpilaste sünnipäevad

20. juuni

21. juuni

22. juuni

23. juuni

24. juuni

25. juuni

26. juuni

27. juuni

Töötajate sünnipäevad

23. juuni

24. juuni

25. juuni

26. juuni

Teade, Varia, kuni 1. august 2021
Valdkond: Õppetöö
Merle Rekaya, 12. veebruar 2021

Emakeeleolümpiaadi piirkonnavoorud toimusid sel aastal uuenduslikult Tartu Ülikooli veebikeskkonnas Moodle. Kuressaare Gümnaasiumis osales 7.–12. klassini olümpiaadil üle 50 õpilase. Olümpiaad pani proovile nii õpilaste digi-, infootsimis- kui ka järeldamisoskused. Palju õnne olümpiaadil esikümnesse jõudnudtele!

Anni Haandi, 27. jaanuar 2021

2019/2020. õppeaastal alguse saanud ja palju kõneainet pakkunud toonaste 7. klasside lõiminguprojekt „Rännak keskaegsel Saaremaal“ on tänaseks jõudnud eduka lõpuni. 8. klassid kaitsesid loovtööd ning tulemused on kõigile vaatamiseks välja pandud neljanda korruse vitriinkappi.

Maidu Varik, 9. detsember 2020

7. detsembril kohtusid merendushuvilised õpilased Tartu Ülikooli kalateadlase Lauri Saksa, kalanduse teabekeskuse kalandusspetsialisti Jaak-Velori Sadula ja Saarte Kalanduse tegevjuhi Heino Vipiga.

Anu Saabas, 8. detsember 2020

Õppeaasta algusest oleme arendanud õpetajate ja õpilaste digipädevusi, võtnud koolis kasutusele ühise digikeskkonna Teams. Kas oleme nüüd vajadusel paremini digiõppeks valmis, kui olime seda kevadel? Kas õpilaste ja õpetajate koostöine õppetegevus toimib ka kaugjuhtimisel? Kooli juhtkond otsustas selleks läbi viia 21. ja 22. detsembril digiõppepäevad.

Bianca Marie Rannama, 6.c klass, 7. detsember 2020

6.c ja 6.d klass käisid Kuressaare linnateatris vaatamas etendust „Kes on Punamütsike“. Soovitame kõigil seda etendust kindlasti vaatama minna.

Olle Arak, 1. detsember 2020

23.–27. novembril toimus Balti riikide kooliõpilastele mõeldud informaatikavõistlus „Ventspils IT Challenge 2020“. Oktoobris toimunud eelvoorudest pääses edasi ka kaks meie kooli võistkonda.

Uudis / ÕppetööKeskaja päevalaager lossis
Keskaja päevalaager lossis / Anni HaandiKeskaja päevalaager lossis / Anni HaandiKeskaja päevalaager lossis / Anni Haandi
Anni Haandi, 6. november 2020

Esmaspäeval, 2. novembril said meie kooli 8. klassid lõiminguprojekti „Rännak keskaegsel Saaremaal“ raames veeta õppepäeva Kuressaare lossis.

Madli-Maria Naulainen, 3. november 2020

Armas koolipere. Uuest aastast kanname uut nime – Nooruse Kool. Millised on need mõtted ja seosed, mis parimale koolile mõeldes pähe tulevad? Milline on parim õpetaja selles koolis? Ootame teie mõtteid ja vastuseid 8. novembrini.

Uudis / ÕppetööMereseiklused Hoppetiga
Youtube video!
Maidu Varik, 2. november 2020

Eesti vanim seilav (ja kõige ilusam) purjelaev Hoppet annab ainulaadse võimaluse meremehe-elu tundmaõppimiseks. Lisaks muule on looduslähedane ja keskkonda säästev reisimisviis ajaloolises õpikeskkonnas praegusel reisipiirangute ajastul heaks võimaluseks väikesaarte ja rannaelu tundmaõppimiseks.

Irja Truumaa, 30. oktoober 2020

1. oktoobril 2020 käisid Kuressaare Gümnaasiumi loodushuvilised õpilased Saaremaal Kesknõmmel tutvumas Tartu Ülikooli Eesti Mereinstituudi teadusprojektiga ning otsimas vastust küsimusele, mis kasu on vetikatest.

Kesknõmmel on teadlased koostöös Kesknõmme kalakasvatuse käimalükkaja Andro Otsaga ehitanud looduslikul mereveel põhineva katselise veepuhastussüsteemi kalakasvatuse jaoks. Oma tähelepanekuid ning muljeid jagavad KG õpetaja Irja Truumaa ning projektis osalenud õpilased.

Artikkel / Õppetöö6.a sügismatk
Kessu Hollo, 6.a klass, 22. oktoober 2020

Vahetult enne vaheaega käis 6.a klass matkal. Alustasime jalgsimatka Kuressaare Suursilla juurest, liikusime mööda Põduste jõe äärset kallasrada ja lõpetasime jõe suubumiskohas merre.

Paula Nõmme, 11.a klass, 15. oktoober 2020

Kohe on lõppemas esimene veerand, õppetöö on täies hoos ja nii ka õpilasesindus!

Kaks nädalat tagasi läks lukku õpilasesinduse uute liikmete värbamine. Sel aastal lisandus meie koosseisu kolm liiget: Sandra-Maria Roosipuu, Kristina Teern ja Maria Liis Metsküla. Samuti valisime uued asepresidendid, kelleks said põhikooli astmest Miia Põder ja gümnaasiumist Greteliis Nisu. Presidendi ametis jätkab õpilasesinduses meie usin Katariina Aulik.

Merle Rekaya, 8. oktoober 2020

Õpetajate päev – see on arvatavasti iga õpilase unistus: jõuda niikaugele, et usaldatakse asendama õpetajaid. Meediakursuse õpilased mõtisklevad oma kogemuste põhjal ...

Jan Jõgi, õpetajate päeva direktor, 5. oktoober 2020

Igal olulisel päeval on hea meenutada, mis meie elus on juhtunud. Sellest sünnivad lood ja mälestused. Kas mäletate, milline nägi välja teie esimene september? Mitte see, mis nüüd, kuu aega tagasi toimus, vaid see täiesti esimene, siis, kui te ise esimesse klassi läksite? Või siis, kui te astusite esimest korda üle selle koolimaja lävepaku, et alustada tööd õpetajana.

7.d klass, 2. oktoober 2020

3. oktoobril toimub Alexela kontserdimajas Aasta Õpetaja gala 2020. Kuressaare gümnaasiumi klassiõpetaja Lelet Aavik-Part on Saare maakonna klassiõpetaja 2020, aga see ei ole veel kõik – õpetaja Lelet on ka Eesti kolme parima klassiõpetaja hulgas, kelle seast just laupäeval valitakse tänuürituse „Eestimaa õpib ja tänab“ raames Eesti aasta klassiõpetaja 2020. Armas Lelet, Sinu 7.d klass ütleb lihtsalt ja siiralt: Sina oled meie parim ja oleme uhked, et meil on olnud nii vahva õps! Palju õnne Sulle!

Katariina Aulik, 11.c klass, 23. september 2020

Kuressaare Gümnaasiumi õpilasesindus ootab sind kandideerima! Selleks tuleb ära täita ankeet, mille leiad ÕE kuulutuse kõrvalt, ning tuua see hiljemalt 28. septembril kell 12 huvijuhtide kätte.

Piret Tenno, 11. september 2020

Päikseline suvi on linnulennul möödumas ja üle pikkade kuude on õpilased taas koolis teadmisi omandamas.

Ka kooli tugisüsteemid on valmisolekus pakkumaks lisatuge neile õpilastele, kellel ühes või teises valdkonnas seda vaja on.

Gerly Ots, klassivanem, 4. september 2020

KG 42.a soovib kõigile kõige ilusamat alanud kooliaastat!

Lehekülg: eelmine /54 järgmine

Kuulutused

Galerii