30. märts

31. märts

Valdkond: Sport
Ülle Räim, 7. märts 2023

Talv on sel hooajal Saaremaal oma heatahtlikkusega kitsi olnud. Lumeolud on piiranud huviliste talvemõnude nautimist ja uute harrastajate lisandumist. Meie kooli traditsioon korraldada õpilastele talvelaager loob eelduse otsima ka tulevikus võimalusi suusatamiseks väljaspool Saaremaad, lumega kaetud piirkondades.

Nii tegid meie kaks noormeest 8. klassist, kes osalesid Tartu suusamaratonil 31 km distantsil.

Andris Oja, 7.a klass, 10. veebruar 2023

Tulemas on taas loovtöö raames Nooruse kooli võistkondliku sulgpalli meistrivõistlused, mis toimuvad 15. veebruaril algusega 15.00 Nooruse kooli võimlas.

Annely Oolup, 6. veebruar 2023

Jaanuaris toimus kaks võistlust, kus meie kooli kergejõustiklased saavutasid väga häid tulemusi.

Kõik meile siin on uus

(Autorid Karola Alder, Natali Abel ja Kristel Salda 8.b-st)

Bertha Laul, Heleriin Mälk, Aleks Kaju, Kendra Kakkum, 8.b klass, 1. veebruar 2023

Kolmandal päeval ei ole jõud veel raugenud, jätkame endiselt sportlikus vaimus.

Karola Kirss, Hanna Elise Aavik ja Sandra Kaiste, 8.c klass, 31. jaanuar 2023

Teise päeva mahtus peale suusatamise muidki sportlikke tegevusi. Igav siin laagris küll ei ole!

Kätriin Maiste, Eva-Lotta Orglaan, Kristiin Sooäär ja Laura Kolk 8.d klassist, 30. jaanuar 2023

Pühapäeva varahommikul startis bussitäis seiklushimulisi kaheksandikke Kääriku poole. Järjekordne talvelaager sai stardipaugu.

Ülle Räim, 27. jaanuar 2023

Õpilaste kehaline aktiivsus langeb järsult nädalavahetusel, mil noored on koolipäevadega võrreldes märksa vähem aktiivsed.

Rando Hallik, juhendaja, 17. jaanuar 2023

Saaremaa Saalihokiklubi Merikas ootab saalihoki trennidesse lapsi, noori ja täiskasvanuid.

Annely Oolup, 20. detsember 2022

Eelmisel laupäeval, 10. detsembril toimusid Kuressaares spordikeskuse kergejõustikuhallis traditsioonilised koolinoorte meistrivõistlused sisekergejõustikus.

Tiina Käen, 20. detsember 2022

15. detsembril toimus Nooruse kooli 1. võimlemisvõistlus. Ühtlasi on tore mainida ka kogu selle maja seinte vahel toimunud võistluste hulka. Sel aastal oli siis juubel ehk 30. kord, kus õpilased said oma etteastetele ka kohtunikepoolse hinnangu. Eelmine aasta oli põhikoolina sisseelamise aasta, mille jooksul sai selgeks mõeldud, kuidas ja milliste spordiüritustega jätkata liikumisõpetuse valguses. Võimlemisvõistlus oli üks spordiüritus, mis nii õpilaste kui ka õpetajate arvates on jätkamist väärt.

Annely Oolup, 12. detsember 2022

Rahvastepall on põnev ja mitmekülgne pallimäng! Neljapäeval, 8. detsembril toimus Orissaares Eesti Koolispordiliidu Lääne regiooni rahvastepalli piirkondlik finaalturniir 1.–3.

klassidele.

Annely Oolup, 6. detsember 2022

Laupäeval, 03. detsembril toimus Võrus TV 10 Olümpiastarti I vabariiklik etapp ning meie kooli poisid Andro Jürisson ja Karl Martin Kremm tõid sealt kaksikvõidu.

Annely Oolup, 30. november 2022

Stardipaugu sai järjekordne TV 10 Olümpiastarti võistlus, mis alustas nüüd juba 52. hooaega. Koos meie kooli võistkonnaga astub võistlustulle 26 suuremat kooli üle Eesti. Vabariiklikke etappe on viis ja need toimuvad erinevates Eestimaa linnades.

Neljapäeval, 24. novembril toimus Kuressaare spordikeskuses sarja I maakondlik etapp.

Annely Oolup, 28. november 2022

Meie kooli 3. klasside poiste võistkond saavutas maakonna 1.–3. klasside rahvastepalli meistrivõistlustel poiste seas tubli 2. koha.

Annely Oolup, 23. november 2022

Kolmapäeval, 16. novembril kogunesid võimlasse kooli kiiremad ja osavamad hüppajad, et võtta mõõtu hüpitsaga hüppamises. Võistlus toimus juba kolmandat aastat järjest ja sellest on kujunemas traditsiooniline iga-aastane kooli spordivõistlus.

Annely Oolup, 19. oktoober 2022

Teisipäeval, 11. oktoobril toimusid klassidevahelised sisekergejõustiku meistrivõistlused 4.–9.klassidele. Võistkonda kuulus viis tüdrukut ja viis poissi. Iga õpilane sai võistelda vaid ühel alal.

Gabriel Sepp, 6. oktoober 2022

Möödunud neljapäeval Kärlal peetud Saare maakonna jooksukrossi teatevõistlusel saavutas meie kool ülekaaluka I koha!

Lehekülg: eelmine /31 järgmine