TV 10 OS maakondlik II etapp 60 m jooks 1.koht
60 m tõkkejooks
600 m jooks 1.koht
kaugushüpe 1.koht
kõrgushüpe 1.koht
kettaheide 1.koht
kuulitõuge 2.koht
pallivise 3.koht 91 punkti
Juhendaja: Virge Treiel
Toimus: 3. juuni 2021
Eleriin Raamat
7d, Sport, Maakond/vald
Saaremaa koolinoorte MV kergejõustikus 100 m jooks 2.koht
kaugushüpe 2.koht
kõrgushüpe 3.-4.koht
odavise 2.koht 78 punkti
Juhendaja: Virge Treiel
Toimus: 29. mai 2021
Geito Jermolov
7d, Muusika, Vabariik
Poistelaul 2021 Põhja-Eesti piirkondlik voor osalemine 3 punkti
Juhendaja: Laine Lehto
Toimus: 2. apr 2021
Kätrin Tamira Kanemägi
7d, Loodusteadused, Maakond/vald
Bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoor osalemine 1 punkti
Juhendaja: Gerta Nurk
Toimus: 30. jaan 2021
Geito Jermolov
7d, Muusika, Vabariik
Eesti noorte lauljate konkurss Solistica 2021 osalemine demovoorus 1 punkti
Juhendaja: Laine Lehto
Toimus: 1. dets 2020
Kätrin Tamira Kanemägi
7d, Loodusteadused, Maakond/vald
Eesti koolinoorte geograafiaolümpiaadi piirkonnavoor 20.-22. koht 2 punkti
Juhendaja: Malle Tiitson
Toimus: 9. veebr 2021
Geito Jermolov
7d, Muusika, Maakond/vald
Poistelaul 2021 maakondlik voor 2. koht kuni 16-aastaste häälemurde läbiteinud noormeeste vanusegrupis. 4 punkti
Juhendaja: Laine Lehto
Toimus: 23. apr 2021
Eleriin Raamat
7d, Sport, Maakond/vald
Saaremaa koolinoorte 2020.a. MV sisekergejõustikus U 16 vanuseklass
60 m jooks 1.koht
kaugushüpe 1.koht 48 punkti
Juhendaja: Virge Treiel
Toimus: 11. dets 2020
Geito Jermolov
7d, Muusika, Kuressaare linn
Kuressaare Laululind 2020 11.-13. aastaste vanuserühma 2. koht 4 punkti
Juhendaja: Laine Lehto
Toimus: 3. okt 2020
Geito Jermolov
7d, Muusika, Maakond/vald
Saaremaa noorte solistide laulukonkurss Kevadümin 2020 11.-13. aastaste vanuserühma 1. koht, edasipääs üleriigilisele laulukonkursile "Tähtede Lava" 5 punkti
Juhendaja: Laine Lehto
Toimus: 31. okt 2020
Geito Jermolov
7d, Võõrkeeled, Maakond/vald
maakondlik inglise keele olümpiaad 16. koht 7.klasside arvestuses 5 punkti
Juhendaja: Katrin Liiv
Toimus: 1. jaan 2022
Henri Spitsõn
7d, Võõrkeeled, Maakond/vald
7. klassi inglise keele olümpiaad 13. koht 5 punkti
Juhendaja: Marvi Mäeots
Toimus: 1. jaan 2022
Eleriin Raamat
7d, Sport, Maakond/vald
Saaremaa koolinoorte teatejooksukross Kärlal Põhikooli võistkonnas 3.koht 18 punkti
Juhendaja: Virge Treiel
Toimus: 29. sept 2020
Eleriin Raamat
7d, Sport, Vabariik
TV 10 Olümpiastarti finaal Kaugushüpe- 10.koht 6 punkti