Joonistusvõistlus “Turvaline aastaring”. Securitase korraldatud joonistusvõistlusel “Turvaline aastaring” valiti 2018. aasta kalendrisse Laureni joonistatud pilt.
Juhendaja: Merle Tustit
Sisestatud: 19. juuni 2018
Brendon Reinmägi
3b, , Maakond/vald
Joonistusvõistlus “Turvaline aastaring”. Securitase korraldatud joonistusvõistlusel “Turvaline aastaring” valiti 2018. aasta kalendrisse Brendoni joonistatud pilt.
Juhendaja: Merle Tustit
Sisestatud: 19. juuni 2018
Lisanna Valdmets
3a, , Vabariik
Väikeste kodu-uurijate konkurss osavõtt
Juhendaja: Sirje Mehik
Sisestatud: 21. mai 2018
Romet Truu
3a, , Vabariik
Väikeste kodu-uurijate konkurss osavõtt
Juhendaja: Sirje Mehik
Sisestatud: 21. mai 2018
Jette Tiitus
3a, , Vabariik
Väikeste kodu-uurijate konkurss osavõtt
Juhendaja: Sirje Mehik
Sisestatud: 21. mai 2018
Ken Kristen Rüütel
3a, , Vabariik
Väikeste kodu-uurijate konkurss osavõtt
Juhendaja: Sirje Mehik
Sisestatud: 21. mai 2018
Sander Ringvee
3a, , Vabariik
Väikeste kodu-uurijate konkurss Osavõtt
Juhendaja: Sirje Mehik
Sisestatud: 21. mai 2018
Hanna Paju
3a, , Vabariik
Väikeste kodu-uurijate konkurss osavõtt
Juhendaja: Sirje Mehik
Sisestatud: 21. mai 2018
Sass Kirs
3a, , Vabariik
Väikeste kodu-uurijate konkurss osavõtt
Juhendaja: Sirje Mehik,Kersti Kirs
Sisestatud: 21. mai 2018
Andre Jürisson
3a, , Vabariik
Väikeste kodu-uurijate konkurss osavõtt
Juhendaja: Sirje Mehik,Argo Jürisson
Sisestatud: 21. mai 2018
Kessu Hollo
3a, , Vabariik
Väikeste kodu-uurijate konkurss osavõtt
Juhendaja: Sirje Mehik
Sisestatud: 21. mai 2018
Karola Eichfus
3a, , Vabariik
Väikeste kodu-uurijate konkurss osavõtt
Juhendaja: Sirje Mehik
Sisestatud: 21. mai 2018
Trevor Ast
3a, , Vabariik
Väikeste kodu-uurijate konkurss osavõtt
Juhendaja: Sirje Mehik
Sisestatud: 21. mai 2018
Richard Võrk
6b, , Maakond/vald
Maakondlik matemaatikaolümpiaad 22. - 25.koht
Juhendaja: Liivi Erlenbach
Sisestatud: 19. märts 2018
Uku Kirs
6b, , Maakond/vald
Maakondlik matemaatikaolümpiaad 8.koht
Juhendaja: Liivi Erlenbach
Sisestatud: 19. märts 2018
Senta Koplimäe
6b, , Maakond/vald
Maakondlik matemaatikaolümpiaad 6.-7.koht
Juhendaja: Liivi Erlenbach
Sisestatud: 19. märts 2018
Andri Karpu
5a, , Maakond/vald
Matemaatika olümpiaad 6. koht
Juhendaja: Ruth Rist
Sisestatud: 12. märts 2018
Richard Võrk
6b, , Maakond/vald
Nuputa 5.koht
Juhendaja: Liivi Erlenbach
Sisestatud: 6. märts 2018
Carlchriztoper Luke Roi
6b, , Maakond/vald
Maakondlik etlejate konkurss Grand PRIX
Juhendaja: Liivi Erlenbach
Sisestatud: 6. märts 2018
Carlchriztoper Luke Roi
6b, , Maakond/vald
Spelling Bee 13. koht
Juhendaja: Virge Lember
Sisestatud: 5. märts 2018
Uku Kirs
6b, , Maakond/vald
Spelling Bee 11.-12. koht
Juhendaja: Virge Lember
Sisestatud: 5. märts 2018
Germo Maimann
5b, , Maakond/vald
Nuputa 5. koht
Juhendaja: Virge Lember
Sisestatud: 5. märts 2018
Raimond Metsalu
5b, , Maakond/vald
Nuputa 5. koht
Juhendaja: Virge Lember
Sisestatud: 5. märts 2018
Merit Mets
5b, , Maakond/vald
Etlemine Osalemine
Juhendaja: Virge Lember
Sisestatud: 5. märts 2018
Miia Põder
5b, , Maakond/vald
Etlemine Osalemine
Juhendaja: Virge Lember
Sisestatud: 5. märts 2018
Karel-Julius Kaus
6c, , Maakond/vald
Nuputa 15.-16. koht
Juhendaja: Ruth Rist
Sisestatud: 7. veebr 2018
Josh Meisterson
6c, , Maakond/vald
Nuputa 15.-16. koht
Juhendaja: Ruth Rist
Sisestatud: 7. veebr 2018
Andri Karpu
5a, , Maakond/vald
Nuputa 4. koht
Juhendaja: Ruth Rist
Sisestatud: 7. veebr 2018
Geidi Tasane
5d, , Maakond/vald
Maakondlik etlejate konkurss Preemia
Juhendaja: Maret Laurson
Sisestatud: 4. veebr 2018
Birgit Truu
6c, , Maakond/vald
Maakondlik etlejate konkurss Eripreemia proosa esitamise eest