217 haldajad

Arvi Tanila
Gert Lutter

Kui oled ruumi haldaja siis logi sisse, et lisada.

« November 2020 »
EsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReedeLaupäevPühapäev
 
Pühapäev1
Esmaspäev2
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
projektõpe 6.c
arvuti matema…
tund
õpioskused 4.c
arvutikäsitlu…
põhikooli kon…
tund
Teisipäev3
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
projektõpe 6.d
arvutikäsitlu…
õpioskused 4.a
arvuti matema…
programmeerim…
tund
Kolmapäev4
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
arvutikäsitlu…
õpioskused 5.d
tehnoloogiaõp…
õpioskused 5.a
praktiline ge…
praktiline ge…
Neljapäev5
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
arvuti matema…
arvutikäsitlu…
tehnoloogiaõp…
tehnoloogiaõp…
projektõpe 6.b
arvuti matema…
Reede6
8:00
9:00
10:00
11:00
matemaatika 6.a
projektõpe 6.a
õpioskused 3.c
Laupäev7
Pühapäev8
Esmaspäev9
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
projektõpe 6.c
arvuti matema…
õpioskused 4.c
arvutikäsitlu…
põhikooli kon…
Teisipäev10
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
projektõpe 6.d
arvutikäsitlu…
õpioskused 4.a
arvuti matema…
programmeerim…
4.a klass
Fotoring
Kolmapäev11
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
arvutikäsitlu…
õpioskused 5.d
tehnoloogiaõp…
õpioskused 5.a
praktiline ge…
praktiline ge…
Neljapäev12
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
arvuti matema…
arvutikäsitlu…
tehnoloogiaõp…
tehnoloogiaõp…
projektõpe 6.b
arvuti matema…
8.d klass
Reede13
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
6.b
matemaatika 6.a
projektõpe 6.a
õpioskused 3.c
9.c klass
Laupäev14
Pühapäev15
Esmaspäev16
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
projektõpe 6.c
arvuti matema…
õpioskused 4.c
arvutikäsitlu…
põhikooli kon…
Teisipäev17
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
projektõpe 6.d
arvutikäsitlu…
õpioskused 4.a
arvuti matema…
programmeerim…
tund
Kolmapäev18
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
arvutikäsitlu…
õpioskused 5.d
tehnoloogiaõp…
õpioskused 5.a
praktiline ge…
praktiline ge…
Neljapäev19
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
arvuti matema…
arvutikäsitlu…
tehnoloogiaõp…
tehnoloogiaõp…
projektõpe 6.b
arvuti matema…
Reede20
8:00
9:00
10:00
11:00
10.c klass
matemaatika 6.a
projektõpe 6.a
õpioskused 3.c
Laupäev21
Pühapäev22
Esmaspäev23
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
projektõpe 6.c
arvuti matema…
õpioskused 4.c
arvutikäsitlu…
põhikooli kon…
Teisipäev24
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
projektõpe 6.d
arvutikäsitlu…
õpioskused 4.a
arvuti matema…
programmeerim…
mõttesport
Kolmapäev25
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
arvutikäsitlu…
õpioskused 5.d
tehnoloogiaõp…
mõttespordi o…
Neljapäev26
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
arvuti matema…
arvutikäsitlu…
tehnoloogiaõp…
tehnoloogiaõp…
projektõpe 6.b
arvuti matema…
üritus
Reede27
8:00
9:00
10:00
11:00
matemaatika 6.a
projektõpe 6.a
õpioskused 3.c
Laupäev28
Pühapäev29
Esmaspäev30
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
projektõpe 6.c
arvuti matema…
õpioskused 4.c
arvutikäsitlu…
põhikooli kon…
 

0,51s