217 haldajad

Arvi Tanila
Gert Lutter

Kui oled ruumi haldaja siis logi sisse, et lisada.

« September 2020 »
EsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReedeLaupäevPühapäev
 
Teisipäev1
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
projektõpe 6.d
arvutikäsitlu…
õpioskused 4.a
arvuti matema…
programmeerim…
Kolmapäev2
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
arvutikäsitlu…
õpioskused 5.d
tehnoloogiaõp…
õpioskused 5.a
praktiline ge…
praktiline ge…
Neljapäev3
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
arvuti matema…
arvutikäsitlu…
tehnoloogiaõp…
tehnoloogiaõp…
projektõpe 6.b
arvuti matema…
Reede4
8:00
9:00
10:00
11:00
matemaatika 6.a
projektõpe 6.a
õpioskused 3.c
Laupäev5
Pühapäev6
Esmaspäev7
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
projektõpe 6.c
arvuti matema…
4.a klasss
õpioskused 4.c
arvutikäsitlu…
põhikooli kon…
Teisipäev8
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
projektõpe 6.d
arvutikäsitlu…
õpioskused 4.a
arvuti matema…
programmeerim…
Kolmapäev9
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
arvutikäsitlu…
õpioskused 5.d
tehnoloogiaõp…
õpioskused 5.a
praktiline ge…
praktiline ge…
Neljapäev10
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
arvuti matema…
arvutikäsitlu…
tehnoloogiaõp…
tehnoloogiaõp…
projektõpe 6.b
arvuti matema…
Reede11
8:00
9:00
10:00
11:00
matemaatika 6.a
projektõpe 6.a
õpioskused 3.c
Laupäev12
Pühapäev13
Esmaspäev14
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
projektõpe 6.c
arvuti matema…
6.c klass
7.a
õpioskused 4.c
arvutikäsitlu…
põhikooli kon…
Teisipäev15
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
projektõpe 6.d
arvutikäsitlu…
7.c
arvuti matema…
programmeerim…
sisekoolitus
Kolmapäev16
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
2.b klass
õpioskused 5.d
7.b klass
tehnoloogiaõp…
õpioskused 5.a
eeltest C1
praktiline ge…
Neljapäev17
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
arvuti matema…
arvutikäsitlu…
tehnoloogiaõp…
tehnoloogiaõp…
projektõpe 6.b
arvuti matema…
Reede18
8:00
9:00
10:00
11:00
matemaatika 6.a
projektõpe 6.a
õpioskused 3.c
Laupäev19
Pühapäev20
Esmaspäev21
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
projektõpe 6.c
arvuti matema…
4.a klass
7.a
õpioskused 4.c
arvutikäsitlu…
põhikooli kon…
Teisipäev22
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
projektõpe 6.d
arvutikäsitlu…
7.d
arvuti matema…
programmeerim…
8.a
Kolmapäev23
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
arvutikäsitlu…
õpioskused 5.d
tehnoloogiaõp…
õpioskused 5.a
praktiline ge…
sisekoolitus
Neljapäev24
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
arvuti matema…
arvutikäsitlu…
tehnoloogiaõp…
tehnoloogiaõp…
projektõpe 6.b
arvuti matema…
sisekoolitus
Reede25
8:00
9:00
10:00
11:00
matemaatika 6.a
projektõpe 6.a
õpioskused 3.c
Laupäev26
Pühapäev27
Esmaspäev28
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
projektõpe 6.c
tasemetöö
arvutikäsitlu…
põhikooli kon…
Teisipäev29
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
projektõpe 6.d
arvutikäsitlu…
õpioskused 4.a
arvuti matema…
programmeerim…
sisekoolitus
Kolmapäev30
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
arvutikäsitlu…
tasemetöö
tehnoloogiaõp…
õpioskused 5.a
praktiline ge…
sisekoolitus
 

0,99s