217 haldajad

Arvi Tanila
Gert Lutter

Kui oled ruumi haldaja siis logi sisse, et lisada.

« Mai 2020 »
EsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReedeLaupäevPühapäev
 
Reede1
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
matemaatika 6.a
projektõpe 6.a
õpioskused 3.c
klassijuhataj…
Laupäev2
Pühapäev3
Esmaspäev4
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
projektõpe 6.c
arvuti matema…
arvuti matema…
programmeerim…
õpioskused 4.c
arvutikäsitlu…
põhikooli kon…
Teisipäev5
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
projektõpe 6.d
programmeerim…
õpioskused 4.a
programmeerim…
Kolmapäev6
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
arvutikäsitlu…
õpioskused 5.d
tehnoloogiaõp…
arvuti matema…
praktiline ge…
praktiline ge…
Neljapäev7
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
arvuti matema…
arvutikäsitlu…
tehnoloogiaõp…
tehnoloogiaõp…
projektõpe 6.b
arvutikäsitlu…
Reede8
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
matemaatika 6.a
projektõpe 6.a
õpioskused 3.c
klassijuhataj…
Laupäev9
Pühapäev10
Esmaspäev11
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
projektõpe 6.c
arvuti matema…
arvuti matema…
programmeerim…
õpioskused 4.c
arvutikäsitlu…
põhikooli kon…
Teisipäev12
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
projektõpe 6.d
programmeerim…
õpioskused 4.a
programmeerim…
Kolmapäev13
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
arvutikäsitlu…
õpioskused 5.d
tehnoloogiaõp…
arvuti matema…
praktiline ge…
praktiline ge…
Neljapäev14
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
arvuti matema…
arvutikäsitlu…
tehnoloogiaõp…
tehnoloogiaõp…
projektõpe 6.b
arvutikäsitlu…
Reede15
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
matemaatika 6.a
projektõpe 6.a
õpioskused 3.c
klassijuhataj…
Laupäev16
Pühapäev17
Esmaspäev18
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
projektõpe 6.c
arvuti matema…
arvuti matema…
programmeerim…
õpioskused 4.c
arvutikäsitlu…
põhikooli kon…
Teisipäev19
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
projektõpe 6.d
programmeerim…
õpioskused 4.a
programmeerim…
Kolmapäev20
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
arvutikäsitlu…
õpioskused 5.d
tehnoloogiaõp…
arvuti matema…
praktiline ge…
praktiline ge…
Neljapäev21
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
arvuti matema…
arvutikäsitlu…
tehnoloogiaõp…
tehnoloogiaõp…
projektõpe 6.b
arvutikäsitlu…
Reede22
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
matemaatika 6.a
projektõpe 6.a
õpioskused 3.c
klassijuhataj…
Laupäev23
Pühapäev24
Esmaspäev25
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
projektõpe 6.c
arvuti matema…
arvuti matema…
programmeerim…
õpioskused 4.c
arvutikäsitlu…
põhikooli kon…
Teisipäev26
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
projektõpe 6.d
programmeerim…
õpioskused 4.a
programmeerim…
Kolmapäev27
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
arvutikäsitlu…
õpioskused 5.d
tehnoloogiaõp…
arvuti matema…
praktiline ge…
praktiline ge…
Neljapäev28
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
arvuti matema…
arvutikäsitlu…
tehnoloogiaõp…
tehnoloogiaõp…
projektõpe 6.b
arvutikäsitlu…
Reede29
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
matemaatika 6.a
projektõpe 6.a
õpioskused 3.c
klassijuhataj…
Laupäev30
Pühapäev31

0,83s