217 haldajad

Arvi Tanila
Gert Lutter

Kui oled ruumi haldaja siis logi sisse, et lisada.

« Märts 2020 »
EsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReedeLaupäevPühapäev
 
Pühapäev1
Esmaspäev2
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
programmeerim…
tekstiõpetus …
arvutikäsitlu…
projektõpe 6.b
õpioskused 4.a
projektõpe 6.a
Teisipäev3
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
õpioskused 5.c
arvuti matema…
arvutikäsitlu…
õpioskused 4.c
arvuti matema…
tehnoloogiaõp…
Kolmapäev4
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
programmeerim…
projektõpe 6.d
programmeerim…
programmeerim…
arvutikäsitlu…
tehnoloogiaõp…
Osilia
Neljapäev5
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
arvuti matema…
arvutikäsitlu…
arvuti matema…
programmeerim…
karjääriõpetu…
karjääriõpetu…
Reede6
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
õpioskused 5.d
6. klass
projektõpe 6.c
tehnoloogiaõp…
karjääriõpetu…
Laupäev7
Pühapäev8
Esmaspäev9
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
programmeerim…
tekstiõpetus …
arvutikäsitlu…
projektõpe 6.b
õpioskused 4.a
projektõpe 6.a
Osilia
Teisipäev10
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
õpioskused 5.c
arvuti matema…
arvutikäsitlu…
õpioskused 4.c
arvuti matema…
tehnoloogiaõp…
Kolmapäev11
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
programmeerim…
projektõpe 6.d
programmeerim…
programmeerim…
arvutikäsitlu…
tehnoloogiaõp…
Osilia
Neljapäev12
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
arvuti matema…
arvutikäsitlu…
arvuti matema…
programmeerim…
karjääriõpetu…
karjääriõpetu…
Reede13
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
õpioskused 5.d
projektõpe 6.c
tehnoloogiaõp…
karjääriõpetu…
Laupäev14
Pühapäev15
Esmaspäev16
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
programmeerim…
tekstiõpetus …
arvutikäsitlu…
projektõpe 6.b
õpioskused 4.a
projektõpe 6.a
Osilia
Teisipäev17
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
õpioskused 5.c
arvuti matema…
arvutikäsitlu…
õpioskused 4.c
arvuti matema…
tehnoloogiaõp…
Kolmapäev18
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
programmeerim…
projektõpe 6.d
programmeerim…
programmeerim…
arvutikäsitlu…
tehnoloogiaõp…
Osilia
Neljapäev19
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
arvuti matema…
arvutikäsitlu…
arvuti matema…
programmeerim…
karjääriõpetu…
karjääriõpetu…
Reede20
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
õpioskused 5.d
projektõpe 6.c
tehnoloogiaõp…
karjääriõpetu…
Laupäev21
Pühapäev22
Esmaspäev23
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
programmeerim…
tekstiõpetus …
arvutikäsitlu…
projektõpe 6.b
õpioskused 4.a
projektõpe 6.a
Osilia
Teisipäev24
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
õpioskused 5.c
arvuti matema…
arvutikäsitlu…
õpioskused 4.c
arvuti matema…
tehnoloogiaõp…
Kolmapäev25
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
programmeerim…
projektõpe 6.d
programmeerim…
programmeerim…
arvutikäsitlu…
tehnoloogiaõp…
Osilia
Neljapäev26
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
arvuti matema…
arvutikäsitlu…
arvuti matema…
programmeerim…
karjääriõpetu…
karjääriõpetu…
Reede27
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
õpioskused 5.d
projektõpe 6.c
tehnoloogiaõp…
karjääriõpetu…
Laupäev28
Pühapäev29
Esmaspäev30
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
programmeerim…
tekstiõpetus …
arvutikäsitlu…
projektõpe 6.b
õpioskused 4.a
projektõpe 6.a
Teisipäev31
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
õpioskused 5.c
arvuti matema…
arvutikäsitlu…
õpioskused 4.c
arvuti matema…
tehnoloogiaõp…
 

0,5s