Aula haldajad

Anu Saabas
Inge Jalakas
Kristin Lauri
Laine Lehto
Maidu Varik
Merle Tustit
Tiia Kuusk

Kui oled ruumi haldaja siis logi sisse, et lisada.

« Märts 2019 »
EsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReedeLaupäevPühapäev
 
Reede1
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
kehaline kasv…
kehaline kasv…
koolitus
Laupäev2
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
Inspira tants…
Pühapäev3
Esmaspäev4
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
kehaline kasv…
mudilaskoor2 …
kehaline kasv…
4.d
Segakoor Ave …
Segakoor Ave …
Sõlesepad I r…
Teisipäev5
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
kehaline kasv…
kehaline kasv…
kehaline kasv…
Vocaliisa 5.d
Vocaliisa 5.d
Inspira Teatr…
Kolmapäev6
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
mudilaskoor 2…
kehaline kasv…
rahvatants 2.b
Ave Sol-bemol…
Inspira Teatr…
Inspira Teatr…
Neljapäev7
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
kehaline kasv…
kehaline kasv…
kehaline kasv…
kehaline kasv…
Inspira tants…
Inspira Teatr…
Inspira tants…
Reede8
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
kehaline kasv…
kehaline kasv…
4.a
kehaline kasv…
Naistepäev
Laupäev9
Pühapäev10
Esmaspäev11
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
kehaline kasv…
mudilaskoor2 …
kehaline kasv…
4.d
Segakoor Ave …
Segakoor Ave …
Sõlesepad I r…
Teisipäev12
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
kehaline kasv…
Erasmus+ küla…
kehaline kasv…
6.c
Vocaliisa 5.d
Vocaliisa 5.d
Inspira Teatr…
Kolmapäev13
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
mudilaskoor 2…
kehaline kasv…
rahvatants 2.b
Ave Sol-bemol…
Inspira Teatr…
Inspira Teatr…
Sõleseppade p…
Neljapäev14
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
kehaline kasv…
kehaline kasv…
kehaline kasv…
kehaline kasv…
Emakeelepäeva…
Inspira Teatr…
AB-kool
Reede15
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
kehaline kasv…
kehaline kasv…
4.d
kehaline kasv…
5.d
Laupäev16
Pühapäev17
Esmaspäev18
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
kehaline kasv…
mudilaskoor2 …
proov 4.c,5.c
kehaline kasv…
4.d
Segakoor Ave …
Segakoor Ave …
Sõlesepad I r…
Teisipäev19
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
6.a
kehaline kasv…
kehaline kasv…
6.d
kehaline kasv…
6.c
Vocaliisa 5.d
KG Laululind …
KG Laululind …
Kolmapäev20
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
mudilaskoor 2…
4.a
5.d
Megaaju
rahvatants 2.b
Ave Sol-bemol…
Inspira väike…
Neljapäev21
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
kehaline kasv…
5.b
kehaline kasv…
4.b
kehaline kasv…
5.a
6.b
Inspira Teatr…
6.c proov
Sõleseppade p…
Reede22
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
kehaline kasv…
kehaline kasv…
Suur Uba
kehaline kasv…
Suur Uba
Tütarlaste ko…
Laupäev23
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
Pühapäev24
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
Sõleseppade p…
Esmaspäev25
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
kehaline kasv…
Tantsuvahetund
mudilaskoor2 …
3.kl
kehaline kasv…
Segakoor Ave …
Segakoor Ave …
Sõlesepad I r…
Teisipäev26
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
1.b
kehaline kasv…
Tantsuvahetund
kehaline kasv…
2.a
kehaline kasv…
Vocaliisa 5.d
Vocaliisa 5.d
Inspira Teatr…
Kolmapäev27
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
mudilaskoor 2…
Tantsuvahetund
kehaline kasv…
Mini Megaaju 2
rahvatants 2.b
Ave Sol-bemol…
Inspira Teatr…
Inspira Teatr…
Sõleseppade p…
Neljapäev28
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
kehaline kasv…
2.b
kehaline kasv…
3.kl
kehaline kasv…
rahvatantsurü…
Inspira Teatr…
Inspira Teatr…
Reede29
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
kehaline kasv…
kehaline kasv…
6.c proov
kehaline kasv…
SK Ave laulul…
Laupäev30
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
SK Ave laulul…
Pühapäev31
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
Sõleseppade p…

1,07s