Aula haldajad

Anu Saabas
Inge Jalakas
Kristin Lauri
Laine Lehto
Maidu Varik
Merle Tustit
Tiia Kuusk

Kui oled ruumi haldaja siis logi sisse, et lisada.

« Veebruar 2019 »
EsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReedeLaupäevPühapäev
 
Reede1
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
kehaline kasv…
kehaline kasv…
kehaline kasv…
FLL
Laupäev2
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
FLL
Pühapäev3
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Sõleseppade p…
Esmaspäev4
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
kehaline kasv…
mudilaskoor2 …
kehaline kasv…
Segakoor Ave …
Segakoor Ave …
Sõlesepad I r…
Teisipäev5
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
kehaline kasv…
kehaline kasv…
kehaline kasv…
Vocaliisa 5.d
Vocaliisa 5.d
Inspira Teatr…
Kolmapäev6
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
mudilaskoor 2…
kehaline kasv…
rahvatants 2.b
Ave Sol-bemol…
Inspira Teatr…
Inspira Teatr…
Sõleseppade p…
Neljapäev7
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
kehaline kasv…
kehaline kasv…
kehaline kasv…
kehaline kasv…
7.a proov
Inspira Teatr…
Inspira Teatr…
Reede8
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
kehaline kasv…
kehaline kasv…
kehaline kasv…
Laupäev9
Pühapäev10
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Sõleseppade p…
Esmaspäev11
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
kehaline kasv…
mudilaskoor2 …
kehaline kasv…
Segakoor Ave …
Segakoor Ave …
Sõlesepad I r…
Teisipäev12
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
kehaline kasv…
kehaline kasv…
kehaline kasv…
7.a proov
Vocaliisa 5.d
Vocaliisa 5.d
Inspira Teatr…
Kolmapäev13
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
mudilaskoor 2…
kehaline kasv…
rahvatants 2.b
Ave Sol-bemol…
Inspira Teatr…
Inspira Teatr…
Sõleseppade p…
Neljapäev14
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
kehaline kasv…
kehaline kasv…
kehaline kasv…
kehaline kasv…
rahvatantsurü…
Inspira Teatr…
AB-kool
Rahvatantsupr…
Reede15
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
kehaline kasv…
kehaline kasv…
kehaline kasv…
Pööris
Ulvi Põld tan…
Laupäev16
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
Tantsupeo &qu…
Pühapäev17
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
Poistelaul 20…
Esmaspäev18
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
kehaline kasv…
mudilaskoor2 …
kehaline kasv…
Segakoor Ave …
Segakoor Ave …
Sõlesepad I r…
Teisipäev19
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
kehaline kasv…
kehaline kasv…
kehaline kasv…
Vocaliisa 5.d
Vocaliisa 5.d
Inspira Teatr…
Kolmapäev20
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
mudilaskoor 2…
kehaline kasv…
rahvatants 2.b
Ave Sol-bemol…
Inspira Teatr…
Inspira Teatr…
Neljapäev21
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
24:00
kehaline kasv…
kehaline kasv…
kehaline kasv…
aktuse proov
kehaline kasv…
8. klasside l…
Inspira Teatr…
Ball
Reede22
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
Eesti Päev
Laupäev23
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Inspira teatr…
Inspira tants…
Pühapäev24
Esmaspäev25
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
kehaline kasv…
mudilaskoor2 …
kehaline kasv…
Segakoor Ave …
Segakoor Ave …
Sõlesepad I r…
Teisipäev26
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Nordplus proj…
Kolmapäev27
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Nordplus proj…
Inspira Teatr…
Neljapäev28
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
kehaline kasv…
Nordplus proj…
Inspira Teatr…
 

0,62s