Päevakava eKool Huviringid Meie KG
VIII lend
Lennud: 8. lend
Lõpetas aastal 1986.

Klassijuhatajad: Ursula Matvejeva, Maret Gladkova, Taimi Aru, Hilja Metsmaa, Tiia Salumägi. Direktor õpetajate päeval Einar Riim.

⬤ Kuldmedaliga lõpetanud: Kersti Liigsoo, Liis Rooväli.

⬤ Hõbemedaliga lõpetanud: Annika Pool, Einar Riim, Jaanus Koppel, Jana Hint, Kristel Reinart, Rein Metshein.

Klassid
8. lend, a klass
Klassijuhataja: Ursula Matvejeva

⬤ Annika Pool, Anu Koppel, Anu Pank, Dagmar Ellik, Evelin Rand, Gerta Nurk, Ilmar Raag, Inga Paaskivi, Inna Grisina, Jaan Kurruson, ⬤ Jaanus Koppel, ⬤ Jana Hint, Kaia Pihl, Kaie Holm, Kaja Jõearu, Katrin Kaljo, Katrin Kasela, ⬤ Kersti Liigsoo, ⬤ Kristel Reinart, Kristiina Tarus, Liia Riand, ⬤ Liis Rooväli, Liivi Metsmaa, Maiu Luks, Margus Põld, Marit Kütt, Olav Kuuseok, Rain Kilumets, Raina Rääp, ⬤ Rein Metshein, Riina Tamm, Sille Maripuu.

8. lend, b klass
Klassijuhataja: Maret Gladkova, Taimi Aru

Aasar Varvas, Aivar Janson, Andres Rauk, Angela Pihlas, Annely Seppel, Anu Nool, Ave Pitk, ⬤ Einar Riim, Emil Saar, Eva Lember, Eve Roose, Geidi Metsmaa, Jana Väli, Kajar Nook, Kaupo Rebane, Liana Kaasik, Maaja Raud, Maie Müürisepp, Maire Lepp, Maret Allik, Marina Vapper, Mati Lind, Märt Vooglaid, Meelis Kupits, Mehis Tulk, Reedik Aavik, Riina Oeselg, Ruth Teras, Signe Dsiss, Thea Randmaa, Tiina Ansperi, Toomas Kuldsaar, Toomas Nurmist, Vallen Luup.

8. lend, c klass
Klassijuhataja: Hilja Metsmaa

Ain Murd, Aita Johanson, Alar Berens, Ardo Vipp, Ave Magus, Ülar Hannus, Ülle Tiik, Ene Metsmaa, Girda Koppel, Girta Tang, Gunnar Kiil, Heigo Hein, Helene Alt, Inna Ööpik, Jaan Õitspuu, Jaanus Adoson, Kairi Männik, Maia Saak, Maren Saar, Marko Õue, Marve Aljas, Piret Kirs, Priit Laur, Riia Allik, Tiia Neidra, Tiia Saks, Tiina Saar, Tiiu Pea, Ulvi Laido, Urmas Puppart.

8. lend, d klass
Klassijuhataja: Tiia Salumägi

Aivar Õunap, Aivar Palu, Andres Mägi, Andrus Sepp, Anneli Klauson, Arvi Veinberg, Erkki Esop, Eve Põllumäe, Ilona Kuusk, Inga Pärt, Jonas Opp, Kadri Paiste, Kairit Kirs, Kaja Raav, Kati Jalakas, Krista Hirvoja, Kuno Saar, Maret Loik, Margo Jäes, Maris Teär, Marko Kolk, Mary Maripuu, Monika Laanela, Priit Vinter, Reene Leppik, Riina Paaskivi, Rita Niine, Ruth Peirumaa, Svea Anto, Tarmo Pihlas, Tarmu Liiv, Tiiu Põlluäär, Urmas Sülluste.

ToimubKalender

Kuressaare Gümnaasium
Avatud tööpäevadel 7:00–20:30
L 9:00–17:00, P 11:00–19:00
E-post: kool@oesel.edu.ee
Aadress:
Nooruse 1
93815, Kuressaare
Reg kood 75028022
Kontaktid:
Telefon: +372 45 56 575
Ujula: +372 45 56 563
Kooliarst: +372 51 24 607
Koolituskeskus Osilia
Telefon: +372 45 56 576
www.oesel.ee/osilia
E-post: osilia@oesel.edu.ee
Saaremaa Vallavalitsus
EE501700017000767802 Luminor Bank AS
EE262200221032949028 Swedbank AS
EE711010602007392002 SEB Pank AS
© Kuressaare Gümnaasium 2019