Päevakava eKool Huviringid Meie KG
XXXII lend
Lennud: 32. lend
Lõpetas aastal 2010.

Klassijuhatajad: Sirje Kereme, Sirje Metsküll, Kaarin Peet, Anneli Meisterson, Ursula Rahnik, Madli-Maria Naulainen. Direktor õpetajate päeval Ivar Piterskihh.

⬤ Kuldmedaliga lõpetanud: Alan Väli, Elisabet Arge, Kristina Oolu, Rauno Rüütel.

⬤ Hõbemedaliga lõpetanud: Aare Tuulik, Aivo Põlluäär, Elari Murd, Jana Smidt, Karl Kristjan Raik, Mareli Ots, Stella Ruus.

Klassid
32. lend, a klass
Klassijuhataja: Sirje Kereme

⬤ Aare Tuulik, Andri Vanem, Elin Ligi, ⬤ Elisabet Arge, Erik Arro, Henek Tomson, Kadi Mägi, Kaimar Nuut, Kairi Sepp, Karin Köster, Karita Nuut, ⬤ Karl Kristjan Raik, Kerli Reinart, Kerttu Salujärv, Kristin Liias, Kristjan Kiirend, Kristjan Tammepõld, Madis Salumaa, Mari-Anne Pregel, Maria Pihl, Maria Tilk, Mariliis Tiit, Marta Preedin, Minna Raun, Piret Spitsõn, Risto Nõukas, Roby Lõbus, Sass Pääsk, Siim Hiieväli, Taavi Sonets, Tiina Seppel, Triin Jõgi, Triin Notton, Urmas Metsmaa, Urve Pannas.

32. lend, b klass
Klassijuhataja: Sirje Metsküll

Adeele Rassel, Age Õun, Agnes Alevi, ⬤ Alan Väli, Ande Viru, Elle Kabel, Grete Riim, Heidi Tarkus, Henry Tiirik, Jaanika Rahu, Janet Laus, Jarmo Varik, John Kaju, Karolina Noor, Kerttu Kilumets, Kirsti Vallaste, Liisi Holmberg, Mare Kiider, Margus Lihulinn, Maria Neidra, Maria Sunduk, Mariliis Sepp, Martin Lapp, Martin Linde, Martin Nelis, Mary Rauk, Matis Oolup, Meelis Linde, Mihkel Tanila, Rasmus Aer, ⬤ Rauno Rüütel, Tõnu Ilves, Teele Azarov, Triin Pere, Triinu Kirsch.

32. lend, c klass
Klassijuhataja: Kaarin Peet

⬤ Aivo Põlluäär, Ats Põdra, ⬤ Elari Murd, Elis Ramst, Elise Eimre, Elo Jõgi, Jaak Laid, Kadri Varipuu, Karl Kipper, Kätlin Arge, Kätlin Keinast, Küllike Kannik, Kert Varik, Kristiina Purga, ⬤ Kristina Oolu, Laura Keidong, Lauri Jasmin, ⬤ Mareli Ots, Marge Maripuu, Marilis Nõmm, Marko Vaht, Mart Kolk, Mart Varik, Pille Kreos, Riin Maripuu, Sander Laid, Sandra Tiitson, Siiri Kaseorg, Triin Kand.

32. lend, d klass
Klassijuhataja: Anneli Meisterson, Ursula Rahnik

Allan Vaga, Ann Teresk, Anni Kadakas, Elisa Avik, Epp Mänd, Häli Nelis, ⬤ Jana Smidt, Karel Kadarik, Karin Lappo, Karmen Namm, Keit Grass, Kersti Rabi, Kertu Saar, Krete Kiider, Kristiina Tänav, Marek Hendrikson, Margared Saar, Marii Jõeveer, Maris Pulk, Martin Alas, Merilin Kilter, Mihkel Kaesveld, Risto Ruul, Sander Sepp, Sigrid Selberg, Siiri-Liis Metsmaa, Silja Mägi, Taavi Meier, Tarvi Rohulaid, Triin Lehiste, Triin Müür, Villu Vahter.

32. lend, e klass
Klassijuhataja: Madli-Maria Naulainen

Aliin Sepp, Birgit Killandi, Ene Zenkevi?s, Gettel Sink, Innar Ool, Ivar Piterskihh, Joonas Tomingas, Juta Altmets, Kadi Tasane, Kalli Kakkum, Kati Õige, Kaur Kask, Keili Saadi, Ketre Kirs, Kristel Väin, Kristiina Koel, Liina Kungla, Maarja Mets, Mairi Jakunin, Martin Kolk, Martin Tamm, Matis Kalaus, Raine Metsalu, ⬤ Stella Ruus, Sten Pugi, Taavi Prei, Taavi Vipp, Triinu Mets, Vaido Sooäär.

ToimubKalender

Kuressaare Gümnaasium
Avatud tööpäevadel 7:00–20:30
L 9:00–17:00, P 11:00–19:00
E-post: kool@oesel.edu.ee
Aadress:
Nooruse 1
93815, Kuressaare
Reg kood 75028022
Kontaktid:
Telefon: +372 45 56 575
Ujula: +372 45 56 563
Kooliarst: +372 51 24 607
Koolituskeskus Osilia
Telefon: +372 45 56 576
www.oesel.ee/osilia
E-post: osilia@oesel.edu.ee
Saaremaa Vallavalitsus
EE501700017000767802 Luminor Bank AS
EE262200221032949028 Swedbank AS
EE711010602007392002 SEB Pank AS
© Kuressaare Gümnaasium 2019