Päevakava eKool Huviringid Meie KG

Piret Tenno

HEV-Koordinaator, tel 5265490, e-post piret.tenno@oesel.edu.ee

Maarja Vahter

Individuaal- ja väikegrupi õpetaja, tel 5076484, e-post maarja.vahter@oesel.edu.ee

Diana Matt

Abiõpetaja, tel 56656577, e-post diana.matt@oesel.edu.ee

Külli Mänd

Abiõpetaja, tel 5215448, e-post kylli.mand@oesel.edu.ee

Leelo Laus

Eripedagoog-logopeed, tugispetsialist, Saaremaa laste- ja perede tugikeskus, tel 56981253, e-post leelo.laus@saare.ee ja leelo.laus@oesel.edu.ee

Liisi Laum

Eripedagoog, tugispetsialist, Saaremaa laste- ja perede tugikeskus, tel 56451634, e-post liisi.laum@saare.ee, ja liisi.laum@oesel.edu.ee

Liina Ajangu

Sotsiaalpedagoog, tugispetsialist, Saaremaa laste- ja perede tugikeskus, tel 51968333, e-post liina.ajangu@saare.ee ja liina.ajangu@oesel.edu.ee

Elo Jõgi

Füsioterapeut, tel 53414771, e-post elo.jogi@oesel.edu.ee

Margarita Sikk

Tervishoiutöötaja, tel 56465327, rita.sikk@oesel.edu.ee

Kuressaare Gümnaasium on suletud 1. maini

Õppetöö, kuni 1. mai 2020, Maidu Varik

Tänane juubilar ei soovi erilist tähelepanu, aga tema nimi on toimetusele teada! / Gert Lutter
Personaalia, 6. aprill 2020, Eve Tuisk ja Gert Lutter
Youtube video!
Varia, 5. aprill 2020, Kristin Lauri
Saaremaa / Kennet Aedmäe
Kultuur, 4. aprill 2020, Ene Pidmann
Tibud! / 1.b klass
Klassilood, 3. aprill 2020, Raina Tiidovee
Rait Kangur tervitab! / Rait Kangur
Youtube video!
Personaalia, 2. aprill 2020, Eve Tuisk
E-küll / erakogu
Sport, 1. aprill 2020, Ülle Räim
„Siilike, kes kuulas kõiki“ / Ulrika Kestere
Kultuur, 1. aprill 2020, Tiina Kaup
Õpilasüritused, 18. märts 2020, KG arhiiv
Õpilasüritused, 11. märts 2020, Gert Lutter
Varia, 3. märts 2020, KG arhiiv
Aktused, 21. veebruar 2020, Gert Lutter
Õpilasüritused, 20. veebruar 2020, Gert Lutter
Õpilasüritused, 17. veebruar 2020, Gert Lutter
Õpilasüritused, 14. veebruar 2020, Gert Lutter
Õpilasüritused, 13. veebruar 2020, Gert Lutter
Sport, 12. veebruar 2020, Kristin Lauri
Üritused, 9. veebruar 2020, Gert Lutter
Üritused, 9. veebruar 2020, Maria Koppel
Kuressaare Gümnaasium
Avatud tööpäevadel 7:00–20:30
L 9:00–17:00, P 11:00–19:00
E-post: kool@oesel.edu.ee
Aadress:
Nooruse 1
93815, Kuressaare
Reg kood 75028022
Kontaktid:
Telefon: +372 45 56 575
Ujula: +372 45 56 563
Kooliarst: +372 51 24 607
Koolituskeskus Osilia
Telefon: +372 45 56 576
www.oesel.ee/osilia
E-post: osilia@oesel.edu.ee
Saaremaa Vallavalitsus
EE501700017000767802 Luminor Bank AS
EE262200221032949028 Swedbank AS
EE711010602007392002 SEB Pank AS
© Kuressaare Gümnaasium 2020