Päevakava eKool Huviringid Meie KG

Piret Tenno

HEV-Koordinaator, tel 5265490, e-post piret.tenno@oesel.edu.ee

Maarja Vahter

Individuaal- ja väikegrupi õpetaja, tel 5076484, e-post maarja.vahter@oesel.edu.ee

Diana Matt

Abiõpetaja, tel 56656577, e-post diana.matt@oesel.edu.ee

Külli Mänd

Abiõpetaja, tel 5215448, e-post kylli.mand@oesel.edu.ee

Leelo Laus

Eripedagoog-logopeed, tugispetsialist, Saaremaa laste- ja perede tugikeskus, tel 56981253, e-post leelo.laus@saare.ee ja leelo.laus@oesel.edu.ee

Liisi Laum

Eripedagoog, tugispetsialist, Saaremaa laste- ja perede tugikeskus, tel 56451634, e-post liisi.laum@saare.ee, ja liisi.laum@oesel.edu.ee

Liina Ajangu

Sotsiaalpedagoog, tugispetsialist, Saaremaa laste- ja perede tugikeskus, tel 51968333, e-post liina.ajangu@saare.ee ja liina.ajangu@oesel.edu.ee

Elo Jõgi

Füsioterapeut, tel 53414771, e-post elo.jogi@oesel.edu.ee

Margarita Sikk

Tervishoiutöötaja, tel 56465327, rita.sikk@oesel.edu.ee

1. klassi 2021/2022. õa

Õpilasele ja lapsevanemale

Koolimaja lahtiolekuajad juunist augustini

Varia, kuni 1. august 2021, Tiiu Smidt

Päikeseküllast suve! / Väikeklasside õpilased
Varia, 22. juuni 2021, Gert Lutter
Lendame! / Gert Lutter
Galerii!
Õppetöö, 21. juuni 2021, Madli-Maria Naulainen
Kõneleb Doris Oriehovs / Gert Lutter
Galerii!
Lõpetas Kuressaare Gümnaasiumi põhikooli 43. lend / Gert Lutter
Galerii!
Õppetöö, 20. juuni 2021, Anu Saabas
60 m jooksu autasustamine / Eesti kergejõustik
Sport, 16. juuni 2021, Laivi Jürisson
Teel / erakogu
Personaalia, 16. juuni 2021, Anu Liik
1. ja 2. klasside kiituskirjalised / Gert Lutter
Õppetöö, 14. juuni 2021, Anu Saabas
Liblikalennuline suvi / Kristel Salda
Kultuur, 11. juuni 2021, Ene Pidmann
Nooruse Kooli lipp / Maria Koppel
Varia, 11. juuni 2021, Toimetus
Aktused, 21. juuni 2021, Gert Lutter
Aktused, 20. juuni 2021, Gert Lutter
Aktused, 20. juuni 2021, Gert Lutter
Aktused, 20. juuni 2021, Gert Lutter
Õpilasüritused, 18. juuni 2021, Gert Lutter
Aktused, 11. juuni 2021, Gert Lutter
Õpilasüritused, 7. juuni 2021, Gert Lutter
Õppetöö, 3. juuni 2021, Gert Lutter
Õpilasüritused, 3. juuni 2021, Gert Lutter
Õpilasüritused, 3. juuni 2021, Gert Lutter
Õpilasüritused, 3. juuni 2021, Gert Lutter
Õpilasüritused, 2. juuni 2021, Gert Lutter
Kuressaare Gümnaasium
Avatud tööpäevadel 7:00–20:30
L 9:00–17:00, P 11:00–19:00
E-post: kool@oesel.edu.ee
Aadress:
Nooruse 1
93815, Kuressaare
Reg kood 75028022
Kontaktid:
Telefon: +372 45 56 575
Ujula: +372 45 56 563
Kooliarst: +372 51 24 607
Koolituskeskus Osilia
Telefon: +372 45 56 576
www.oesel.ee/osilia
E-post: osilia@oesel.edu.ee
Saaremaa Vallavalitsus
EE501700017000767802 Luminor Bank AS
EE262200221032949028 Swedbank AS
EE711010602007392002 SEB Pank AS
© Kuressaare Gümnaasium 2021