Vastuvõtt X klassi
Kuressaare Gümnaasium
7.3°C
tuul 3.6 m/s
uuendatud 09.30
Sisukord
Toimub
Kalenderplaan
Facebook / KG Twitter / KG Youtube / Meie KG
Solistica 2017 eKool Moodle Tervist edendav kool Koolielu Rajaleidja Innove Novaator | ERR Tagasi kooli
Töötajad
Koolist

Haldus (16)

Humanitaarosakond (12)

  • Anni Haandi
    klassijuhataja: 9.c
    osakond: humanitaarosakond, ametikoht: ajaloo- ja ühiskonnaõpetuse õpetaja
    e-post: anni.haandi@oesel.edu.ee
  • Anu Liik
    osakond: humanitaarosakond, ametikoht: asendusõpetaja
    e-post: anu.liik@oesel.edu.ee
  • Eve Tuisk
    klassijuhataja: 9.b
    osakond: humanitaarosakond, ametikoht: eesti keele ja kirjanduse õpetaja
    e-post: eve.tuisk@oesel.edu.ee
  • Heidi Truu
    osakond: humanitaarosakond, ametikoht: eesti keele ja kirjanduse õpetaja
    e-post: heidi@oesel.edu.ee
  • Kaisa Sau
    osakond: humanitaarosakond, ametikoht: ajalooõpetaja
    e-post: kaisa.sau@oesel.edu.ee
  • Kristi Tamm
    osakond: humanitaarosakond, ametikoht: eesti keele ja kirjanduse õpetaja
    e-post: kristi.tamm@oesel.edu.ee
  • Madli-Maria Naulainen
    klassijuhataja: 9.c
    osakond: humanitaarosakond, ametikoht: ajaloo- ja ühiskonnaõpetuse õpetaja / haridustehnoloog
    e-post: madlimaria@oesel.edu.ee
  • Malle Tustit
    klassijuhataja: 7.b
    osakond: humanitaarosakond, ametikoht: eesti keele ja kirjanduse õpetaja
    e-post: malletu@oesel.edu.ee
  • Maret Laurson
    klassijuhataja: 5.d
    osakond: humanitaarosakond, ametikoht: eesti keele ja kirjanduse õpetaja
    e-post: laura@oesel.edu.ee
  • Marit Tarkin*
    klassijuhataja: 10.a
    osakond: humanitaarosakond, ametikoht: eesti keele ja kirjanduse õpetaja
    e-post: marit@oesel.edu.ee
  • Merle Rekaya
    klassijuhataja: 6.a
    osakond: humanitaarosakond, ametikoht: eesti keele ja kirjanduse õpetaja
    e-post: merle@oesel.edu.ee
  • Raido Kahm
    klassijuhataja: 7.c
    osakond: humanitaarosakond, ametikoht: ajaloo- ja ühiskonnaõpetuse õpetaja
    e-post: raido.kahm@oesel.edu.ee

Inspira (11)

  • Annette Rungi
    osakond: inspira, ametikoht: tantsuõpetaja
    e-post: annette.rungi@oesel.edu.ee
  • Inge Jalakas*
    klassijuhataja: 11.a
    osakond: inspira, ametikoht: inspira juhataja / kehalise kasvatuse õpetaja
    e-post: inge@oesel.edu.ee
  • Jaan Truu
    osakond: inspira, ametikoht: ringijuhendaja
  • Jan Va˛inski
    osakond: inspira, ametikoht: ringijuhendaja
    e-post: jan@oesel.edu.ee
  • Kaarina Rein
    osakond: inspira, ametikoht: ringijuht
  • Liis Ojasaar
    osakond: inspira, ametikoht: ringijuhendaja
  • Maret Martinson
    osakond: inspira, ametikoht: ringijuhendaja
    e-post: maret.martinson@oesel.edu.ee
  • Mari-Liis Pärn
    osakond: inspira, ametikoht: ringijuhendaja
    e-post: mari-liis.parn@kuressaare.ee
  • Nikolai Räbin
    klassijuhataja: 12.b
    osakond: inspira, ametikoht: tantsuõpetaja
    e-post: nikolai.rabin@oesel.edu.ee
  • Pilvi Karu
    osakond: inspira, ametikoht: muusikaõpetaja
    e-post: pilvi@oesel.edu.ee
  • Veikko Lehto
    osakond: inspira, ametikoht: ringijuhendaja
    e-post: lehto@oesel.edu.ee

IT (2)

Juhtkond (5)

Kantselei (1)

Klassiõpetajad (22)

  • Anu Rand
    klassijuhataja: 3.c
    osakond: klassiõpetajad, ametikoht: klassiõpetaja
    e-post: anu.rand@oesel.edu.ee
  • Elis Nõu
    osakond: klassiõpetajad, ametikoht: klassiõpetaja
    e-post: elis.nou@oesel.edu.ee
  • Grete Pihl*
    klassijuhataja: 4.b
    osakond: klassiõpetajad, ametikoht: klassiõpetaja ja inglise keele õpetaja
    e-post: grete@oesel.edu.ee
  • Inga Engso
    klassijuhataja: 2.a
    osakond: klassiõpetajad, ametikoht: klassiõpetaja
    e-post: inga@oesel.edu.ee
  • Inna Vann
    klassijuhataja: 1.c
    osakond: klassiõpetajad, ametikoht: klassiõpetaja
    e-post: inna.vann@oesel.edu.ee
  • Katrin Kannik
    klassijuhataja: 2.c
    osakond: klassiõpetajad, ametikoht: klassiõpetaja
    e-post: katrin.kannik@oesel.edu.ee
  • Katrin Liiva
    klassijuhataja: 6.c,9.a
    osakond: klassiõpetajad, ametikoht: inglise keele õpetaja / klassiõpetaja
    e-post: katrin.liiva@oesel.edu.ee
  • Kersti Kirs
    klassijuhataja: 4.c
    osakond: klassiõpetajad, ametikoht: klassiõpetaja
    e-post: kersti@oesel.edu.ee
  • Kristel Paju
    klassijuhataja: 4.a,11.a
    osakond: klassiõpetajad, ametikoht: klassiõpetaja
    e-post: kristel.paju@oesel.edu.ee
  • Kristin Lauri
    klassijuhataja: 5.c
    osakond: klassiõpetajad, ametikoht: asendusõpetaja
    e-post: kristin.lauri@oesel.edu.ee
  • Lelet Aavik
    klassijuhataja: 4.d
    osakond: klassiõpetajad, ametikoht: klassiõpetaja
    e-post: lelet.aavik@oesel.edu.ee
  • Liivi Erlenbach
    klassijuhataja: 6.b
    osakond: klassiõpetajad, ametikoht: klassiõpetaja
    e-post: liivi.erlenbach@oesel.edu.ee
  • Merle Tustit
    klassijuhataja: 3.b
    osakond: klassiõpetajad, ametikoht: klassiõpetaja
    e-post: merletu@oesel.edu.ee
  • Raina Rääp
    klassijuhataja: 2.b
    osakond: klassiõpetajad, ametikoht: klassiõpetaja
    e-post: raina@oesel.edu.ee
  • Raina Tiidovee
    osakond: klassiõpetajad, ametikoht: klassiõpetaja
    e-post: rainatiidovee@oesel.edu.ee
  • Reet Lasn
    klassijuhataja: 3.d
    osakond: klassiõpetajad, ametikoht: klassiõpetaja
    e-post: reetv@oesel.edu.ee
  • Ruth Jasmin
    klassijuhataja: 2.d
    osakond: klassiõpetajad, ametikoht: klassiõpetaja
    e-post: ruth@oesel.edu.ee
  • Ruth Rist
    klassijuhataja: 5.a
    osakond: klassiõpetajad, ametikoht: klassiõpetaja
    e-post: ruth.rist@oesel.edu.ee
  • Sirje Mehik
    klassijuhataja: 3.a
    osakond: klassiõpetajad, ametikoht: klassiõpetaja
    e-post: sirje.mehik@oesel.edu.ee
  • Stevelin Tamm
    klassijuhataja: 1.a
    osakond: klassiõpetajad, ametikoht: klassiõpetaja
    e-post: stevelin.tamm@oesel.edu.ee
  • Virge Lember
    klassijuhataja: 5.b
    osakond: klassiõpetajad, ametikoht: klassiõpetaja
    e-post: virge.lember@oesel.edu.ee
  • Ülle Jasmin
    klassijuhataja: 1.b
    osakond: klassiõpetajad, ametikoht: klassiõpetaja
    e-post: ylle@oesel.edu.ee

Kunst, käsitöö (3)

  • Andres Kolk
    klassijuhataja: 7.a
    osakond: kunst, käsitöö, ametikoht: töö- ja tehnoloogiaõpetuse õpetaja
    e-post: andres.kolk@oesel.edu.ee
  • Ene Pidmann
    osakond: kunst, käsitöö, ametikoht: kunstiõpetuse õpetaja
    e-post: ene.pidmann@oesel.edu.ee
  • Raili Kaubi*
    osakond: kunst, käsitöö, ametikoht: käsitööõpetaja
    e-post: raili@oesel.edu.ee

Muusikaosakond (4)

Osilia (3)

Raamatukogu (1)

  • Urve Aedma*
    osakond: raamatukogu, ametikoht: raamatukogu juhataja
    e-post: urve@oesel.edu.ee

Reaalaineteosakond (11)

Spordiosakond (8)

  • Annely Oolup
    osakond: spordiosakond, ametikoht: kehalise kasvatuse õpetaja
    e-post: annely.oolup@oesel.edu.ee
  • Elo Jõgi
    osakond: spordiosakond, ametikoht: füsioterapeut
    e-post: elo.jogi@oesel.edu.ee
  • Endel Tustit
    osakond: spordiosakond, ametikoht: kehalise kasvatuse õpetaja
    e-post: endel@oesel.edu.ee
  • Gabriel Sepp
    osakond: spordiosakond, ametikoht: kehalise kasvatuse õpetaja
    e-post: gabriel@oesel.edu.ee
  • Sander Suurhans
    klassijuhataja: 12.c
    osakond: spordiosakond, ametikoht: kehalise kasvatuse õpetaja
    e-post: sander.suurhans@oesel.edu.ee
  • Sirje Metsküll
    osakond: spordiosakond, ametikoht: kehalise kasvatuse õpetaja
    e-post: sirjem@oesel.edu.ee
  • Tiina Käen
    osakond: spordiosakond, ametikoht: kehalise kasvatuse õpetaja
    e-post: tiina@oesel.edu.ee
  • Ülle Räim
    osakond: spordiosakond, ametikoht: kehalise kasvatuse õpetaja
    e-post: ylle.raim@oesel.edu.ee

Söökla (8)

Tugikeskus (5)

Ujula (3)

Võõrkeeled (10)

  • Anneli Auväärt
    osakond: võõrkeeled, ametikoht: vene keele õpetaja
    e-post: anneliau@oesel.edu.ee
  • Ave Jõgi
    klassijuhataja: 11.c
    osakond: võõrkeeled, ametikoht: võõrkeele õpetaja
    e-post: ave.jogi@oesel.edu.ee
  • Irina Mulenok
    osakond: võõrkeeled, ametikoht: inglise keele õpetaja
    e-post: irina@oesel.edu.ee
  • Liia Arikas
    osakond: võõrkeeled, ametikoht: saksa keele õpetaja
    e-post: liia.arikas@oesel.edu.ee
  • Maren Asumets
    klassijuhataja: 10.c
    osakond: võõrkeeled, ametikoht: võõrkeele õpetaja
    e-post: maren@oesel.edu.ee
  • Marika Varjas
    osakond: võõrkeeled, ametikoht: saksa keele õpetaja
    e-post: mikku@oesel.edu.ee
  • Marvi Mäeots
    klassijuhataja: 8.c
    osakond: võõrkeeled, ametikoht: inglise keele õpetaja
    e-post: marvi@oesel.edu.ee
  • Merike Kivilo*
    klassijuhataja: 11.b
    osakond: võõrkeeled, ametikoht: inglise keele õpetaja
    e-post: kivilo@oesel.edu.ee
  • Piret Post
    osakond: võõrkeeled, ametikoht: inglise keele õpetaja
    e-post: piret.post@oesel.edu.ee
  • Riina Haljas
    osakond: võõrkeeled, ametikoht: inglise keele õpetaja
    e-post: rinkin@oesel.edu.ee
Lõpp