Inspira 16. hooaeg!

Huvikool Inspira soovib põnevat uut õppe-aastat nii kõikidele endistele kui ka uutele õpilastele ja juhendajatele! Käivitame 16. hooaja!

Huvikool Inspira ootab huvilisi juba alates 7. septembrist erinevatesse huviringidesse. Nagu ikka, saavad õpilased valida nii tasulisi kui tasuta huviringe. Huviringi alustamise kuupäeva ja kellaaja leiad huviringide info alt.

NB! Tasuliste huviringide puhul kehtib kõigile uutele õpilastele tasuta proovinädal 7.-10. sept, s.t et õpilane saab proovida, kas talle meeldib vastav huviring või mitte.

Kui sa millegipärast ei jõua esimesse huviringi tundi, siis muretsemiseks pole põhjust. Vaata, millal on järgmine tund ja mine kindlasti kohale! Uusi õpilasi võetakse huviringidesse vaba koha olemasolu korral igal ajal!

Kui sa oled otsustanud mõnes huviringis osalema hakata, siis kindlasti palu oma vanemal end registreerida vastavasse huviringi Saaremaa huviharidusregistris: haridus.saaremaavald.ee/huviharidus

RÕÕMSATE KOHTUMISTENI!

Täna, 15 aastat tagasi, andis HTM välja koolitusloa KG huvikool Inspirale.

Palju õnne meile kõigile! Torti sööme järgmisel aastal, samal ajal!

Selleks õppeaastaks on huvikoolis õppetöö lõppenud. Kohtume taas juba sügisel! Registreerimine 2020/21. õa huviringidesse algab 1. septembril!

HUVIKOOL INSPIRA SOOVIB KÕIGILE PÄIKESEROHKET JA SOOJA SUVE!