• Vormel-1

Uudis, Eesti, 17. veebruar 2019 08:15

Hulkuva looma toitjale ei saa omavalitsus panna kohustust tema eest vastutada, leiab õiguskantsler.

Sport, Laskesuusatamine, 17. veebruar 2019 08:04

Esmakordselt MK-sarjas 30 parema hulgas lõpetanud Rene Zahkna tegi Salt Lake Citys karjääri parima sõidu kui lõpetas meeste 12,5 kilomeetri jälitussõidu 29. kohal.

Sport, Suusatamine, 17. veebruar 2019 08:00

Pühapäeval stardib järjekorras juba 46. Tartu maraton, mis sõidetakse viimaste päevade plusskraadidest hoolimata täies mahus Otepää-Elva vahelisel rajal.

Uudis, Välismaa, 17. veebruar 2019 06:24

Endine USA telekanali Fox News uudisteankur ja välisministeeriumi kõneisik Heather Nauert teatas, et võtab tagasi kandidatuuri Ühendriikide ÜRO suursaadiku kohale.

Uudis, Välismaa, 17. veebruar 2019 06:21

USA senaator Bernie Sanders salvestas video, milles teatab kandideerimisest 2020. aasta presidendivalimistel, teatas väljaanne Politico.

Uudis, Välismaa, 17. veebruar 2019 06:18

Ungari kutsus Rootsi suursaadiku välisministeeriumisse seoses Rootsi välisministri kommentaariga, et Budapesti uus perepoliitika "lõhnab 1930-ndate aastate järele", teatas Ungari meedia laupäeval.

Menu, Eesti Laul, 17. veebruar 2019 01:08

Eesti Laulu finaalkontserdil tunnistati laupäeva õhtul võitjaks Victor Crone lauluga "Storm". Rõõmsat sündmust läksid kõik asjaosalised tähistama ühisele järelpeole.

Menu, Eesti Laul, 17. veebruar 2019 00:06

Eesti Laul 2019 võitja Victor Crone andis vahetult pärast finaalkontserdi lõppu Saku Suurhallis pressikonverentsi.

Kultuur, Film, 16. veebruar 2019 23:48

Berliini filmifestivali peaauhinna Kuldkaru võitis Iisraeli režissöör Nadav Lapid filmiga "Sünonüümid", mis räägib Pariisis elavast väljarändajast, kes maadleb oma identiteediga.

Sport, Laskesuusatamine, 16. veebruar 2019 23:37

Tuuli Tomingas kordas täna Salt Lake Citys karjääri parimat tulemust ning saavutas naiste 10 kilomeetri jälitussõidus 14. koha.

Menu, Eesti Laul, 16. veebruar 2019 23:33

Lauljatar Elina Born esines Eesti Laulu finaalis kahe lauluga. Pala "Jagatud Saladus" ajal liitus Borniga laval ka Jüri Pootsmann.

Menu, Eesti Laul, 16. veebruar 2019 23:26

Lauljatar Getter Jaani esitles Eesti Laulul värsket singlit "Võta mul käest", aga ka Eesti Laul 2011 võistlusloo "Rockefeller Street " kuulsat TikTok versiooni.

Menu, Eesti Laul, 16. veebruar 2019 23:24

Elina Nechayeva esines Eesti Laulu finaalis Tallinna poistekooriga. Koos esitati muidugi ka eelmise aasta võidulaulu "La Forza".

Menu, Eesti Laul, 16. veebruar 2019 23:17

Eesti Laulu endine peaprodutsent Mart Normet ütles, et võrreldes Tartu poolfinaalidega olid esitused finaalvõistlusel puhtamad ja paremad. Seetõttu võis olla Normeti sõnul viga, et välisžürii tegi oma otsuse just poolfinaalide põhjal.

Sport, Jalgpall, 16. veebruar 2019 23:10

Itaalia jalgpalli meistrivõistlustel teenis aasta esimese võidu Eesti jalgpallikoondise kapteni Ragnar Klavani koduklubi Cagliari, kes alistas kodus Parma 2:1.

Menu, Eesti Laul, 16. veebruar 2019 22:49

Eesti Laul 2019 võitja Victor Crone tunnistas, et välisžürii punktide järel arvas ta, et võistlus on tema jaoks läbi. Crone jäi žürii tabelis üheksandale kohale.

Sport, Korvpall, 16. veebruar 2019 22:42

Uue formaadiga toimunud koduse korvpalli Tähtede mängus võitis Eesti ja Läti liiga meestest koosnenud võistkond Soome liiga tähti.

Sport, Jäähoki, 16. veebruar 2019 22:35

Eesti jäähoki kõrgliigas krooniti meister kolm vooru enne lõppu, kui meistritiitli pälvis Tartu Välk 494.

Sport, Kergejõustik, 16. veebruar 2019 22:28

Kergejõustiku talvistel Eesti meistrivõistlustel tegi avapäeva parima tulemuse Grete Udras, ületades kõrgushüppes 1.88. Euroopa sisemeistrivõistluste normist jäi lahutama vaid kaks sentimeetrit.

Menu, Eesti Laul, 16. veebruar 2019 22:14

Eesti Laulu finalist Sandra Nurmsalu kohtus otse-eetris oma teisiku, raadio Elmari saatejuhi Kristiina Krausiga.

Sport, Autoralli, 16. veebruar 2019 22:12

Rootsi MM-rallil laupäeva järel kindlat liidrikohta hoidva Ott Tänaku sõnul oli võistluspäev nauditav ning hästi töötav auto on teinud Eesti ralliduo elu lihtsaks.

Sport, ETV spordisaade, 16. veebruar 2019 21:57

Saatejuht Aet Süvari.

Menu, Eesti Laul, 16. veebruar 2019 21:52

Välismaine žürii andis enim punkte Stefanile loo "Without you" eest. Stefan kogus 70 punkti.

Uudis, Teleuudised, 16. veebruar 2019 21:45

Menu, Eesti Laul, 16. veebruar 2019 21:40

Eesti Laulu finaalis esines Ivo Linna palaga "Suur loterii". Sama looga osales Linna Eesti Laulu 2017. aasta võistlustules.

Menu, Eesti Laul, 16. veebruar 2019 21:37

Eesti Laulu žürii koosnes tänavu esmakordselt vaid välismaistest muusikaekspertidest.

Menu, Eesti Laul, 16. veebruar 2019 21:33

Eesti Laul 2019 finaalis astus üles Sandra Nurmsalu võistluslauluga "Soovide puu".

Menu, Eesti Laul, 16. veebruar 2019 21:28

Eesti Laulu vaheklippide peategelased on tänavu Kosmosemutid ehk Juula ja Marta koos oma kireva kaaskonnaga. Populaarsest koomiksist tuntud tegelased on spetsiaalselt Eesti Laulu jaoks pandud liikuma.

Eesti Laul 2019 finaalis astus üles INGER võistluslauluga "Coming Home".

Menu, Eesti Laul, 16. veebruar 2019 21:27