Konverentsi fotod

Hariduskonverentsi fotod leiad Kuressaare Gümnaasiumi fotogaleriist või Facebookist. Leia end fotodelt ja jaga albumit! Fotod Gert Lutter.

Saare maakonna hariduskonverents „Merest kantud tarkus”

Neljapäeval, 23. augustil 2018 toimub Saare maakonna hariduskonverents „Merest kantud tarkus”. Tegemist on aastakümneid toimunud maakonna õpetajate augustikuise kokkusaamispäeva uue formaadiga.

Mõnusas, kuid töises keskkonnas käsitletakse põnevaid teemasid, mh kuidas hariduslike eriavajadusi ära tunda, kuidas hariduslike erivajadustega õpilasi integreerida tavakoolis, andekusest kui erivajadusest ja Saare maakonna hariduslike erivajadustega õpilaste tulevikust. Paneeldiskussioonis osalevad eri valdkondade inimesed, kes arutlevad hariduslike erivajadustega õpilaste hariduse tulevikuvisioonide üle.

Hariduskonverentsile pealkirjaga „Merest katnud tarkus” tasub tulla, et üheskoos rääkida saarlaseks olemise eripärast, meie hariduslike eriavajadustega õpilastest, nende kaasamisest ja ootusest haridusele ja meie võimalustest neid sel teekonnal juhendada. Oma ala spetsialistide ja valdkonnas tunnustatud kõneisikute abiga saame nimetatud küsimustel üheskoos diskuteerida.

Konverents toimub ühel päeval (ajakava lisatud) ning lisaks ettekannetele saab osaleda küsijana ka paneeldiskussioonis.

Hariduskonverentsile oodatakse osalema kõiki maakonna õpetajaid.

Registreeruda palume hiljemalt 10. august 2018.

Konverents toimub Kuressaare Kultuurikeskuse konverentsisaalis.

Hariduskonverentsi korraldajaks on Kuressaare Gümnaasiumi koolituskeskus Osilia. Korraldusmeeskonda kuuluvad Viktoria Bubukin, Margit Düüna, Tõnu Erin, Raivo Peeters ja Inga Teär.